CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Plánujeme vrh anglických špringršpanělů na červenec 2022, štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

novinky / news

Strana:

Iran je oficiální člen záchranářského týmu CZ, Scotty zkoušky vloh, Urka 14 let, Kara a Reisha měly narozeniny.

08.05.2018
Iran je prostě borec.

Iran z Větrné paseky splnil atestační zkoušky v termínu 13.-14. pro sutinové vyhledávání USAR..Během měsíce splnil Iran i poslední vrcholovou zkoušku a to RH-FL B v plošném vyhledání se svou vůdkyní. Podařilo se mu ji splnit u mezinárodního rozhodčího s 267 body a známku dobře. Znamená to, že Iran může být volán již k zásahům na ostro a také se to i stalo. Vyhledával v Brně pod zřícenou štítovou zdí bezdomovce. Je to borec a jeho pánici úžasní lidé! Moc gratulujeme a přejem štěstí a zdraví při další práci!

Scotty z Větrné paseky zvládl 5.5. zkoušky vloh v I. ceně při OMSu Frýdek-Místek v počtem bodů 185 a stal se vítězem zkoušek! Gratulujeme majiteli!

Urka z Větrné paseky oslavila 9.4. v Polsku čtrnácté narozeniny! Přejeme jí hodně zdraví! Reisha oslavila 9.4.druhé narozeniny a Kara 21.4. šesté narozeniny! Holky hodně radosti a zdraví přejeme!

Scotty - národní výstava Ostrava

09.04.2018
Mám zase CAJCe no a?

Scotty z Větrné paseky získal dne 7.4. na Národní výstavě v Ostravě ve třídě mladých ocenění - Výborný 1, CAJC, BOJ! Rozhodčí paní Dana Smržová. Gratulujeme majiteli!

Portos, Scotty, Ebony, Exy - nové fotky

19.03.2018
Před deseti lety...tedy to už byl květen...Diana nese aportek a za ní v patách Ebonek, Ergusek a Exyček!

Máme nové krásné fotky, Portos v pohybu, šampion Scotty přece nebude spát na zemi a Exy s Ebonym 3.3. slavili desáté narozeniny. Diana (Mompy) 18.2. také desáté, však ranné dětství prožívala společně s Exym a Ebonym. Mendy zítra slaví páté narozeniny!

Mendy přejeme hlavně zdravíčko a krásná a zdravá štěňátka, její mamině Mompyně hodně zdraví, Beskydským chlapcům pak hodně zdraví a sil do dalšího běhání po kopcích! Majitelům děkujeme za hezké fotky!

Pegas a Scotty na výstavě (MVP Brno Pegas a Scotty MV Nitra)

21.02.2018
Štastná majitelka Pegáska.

PEGAS z Větrné paseky - Mezinárodní výstava Brno, 3.2. mezitřída  - výborný 2, rozhodčí Kánas Robert SK, moc gratulujeme majitelce!!!

SCOTTY z Větrné paseky- Mezinárodní výstava Nitra 10.2. třída mladých - dobrý 2 , rozhodčí Miloš Kašpar CZ (kdo tomu trochu rozumí, nechápal....) a druhý den 11.2. rozhodčí Eva Felezéghyová SK- třída mladých výborný 1, CAJC! Tímto získáním třetího CAJCe na Slovensku Scotty dosáhl na udělení titulu Slovenský šampion krásy mladých, který si také z výstavy přivezl! Moc gratulujeme majiteli a přejeme další úspěchy!

Portos z Větrné paseky - krásné fotky

16.01.2018
Portos se svou "lovkyní Dianou" krmí zvěř.

Děkujeme za nádherné fotky majitelce PORTOSE z Větrné paseky. Majitelka Vanesska je úplná lovkyně Diana! Portos se má skvěle, jsme moc rádi!

Nový rok 2018.

03.01.2018
Naše banda před vánocemi napadlo plno sněhu...akorát tam chybí Mendy - válela se doma.

Do nového roku Vám všem ze srdce přejeme vykročení tou správnou nohou, ať se Vám vše daří k Vaší spokojenosti. Nejvíce však je potřebné stále zdraví a to Vám přejeme nejvíce! Je sice po vánocích a přesto přikládáme Vaše některá přáníčka, za které moc děkujeme ať již kamarádům, známým nebo FB přátelům.

V červenci se dožila borderka VERA patnácti let! V září oslavil RAMBO desáté narozeniny, v listopadu GIULIAN osmé. 1.1.2018 slavila BORČA jedenácté narozeniny.

ORNELLA má výsledek DKK A/A! Majitelce moc gratulujeme!!!

V roce 2017 jsme od Vás dostávali nejen milé zprávy, ale i smutné....do věčných psích lovišť odešel Orin, Sam a Unkas. Děkujeme majitelům i za takové zprávy. Můžeme být i v tak smutném období s Vámi. 

Mendy - kdy bude krytí?

11.12.2017
Nero a Mendy

Mendy pravidelně navštěvuje Nera (budoucího ženicha) a ten zjišťuje stav situace. Mendy zatím nemá "své dny" . Zájemci o štěňátka vydržte, budeme Vás určitě informovat, jak se věci mají a hlavně, co zjistil popřípadě Nero.

Scotty - první výstava, Shaggy a Sára - nové fotky

10.12.2017
MVP Nitra 9.12. - výborný 1 CAJC Scotty

Scotty z Větrné paseky - MVP Nitra 9.12., třída mladých - Výborný 1, CAJC, rozhodčí Daniela Radu (RU)

a druhý den MVP Nitra 10.12., třída mladých - Výborný 1, CAJC, rozhodčí Otakar Vondrouš (CZ) Majitelům moc gratulujeme!

Sára je už velká slečna - nové foto a další brácha Shaggy je stále někde na výletě se svou skvělou rodinkou! Díky všem za fotky a za zprávy o pejscích!

 

NERO - chovný pes, výstava, Reisha - výstava, Sára - výstava, Pegas a Polly výstava, doplněny fotky SRAZ 2017

06.11.2017
Nero z Větrné paseky - chovný pes, velmi dobrý, výborný, Vítěz třídy, Krajský vítěz, ZV - I. c., BZ II.c, BZH II.c. , DKK A/A, FUCo neg., PRA CORD 1 neg.

Krajská výstava Litoměřice 14.10. - 

NERO z Větrné paseky - třída pracovní, výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, rozhodčí paní Božena Ovesná. Paní rozhodčí viděla, že je těžké Nera předvádět a upřednostnila jeho kvality - tmavé oko, pevná víčka, správný rámec, silnou kostru a temperament. NERO se také stal chovným psem!!! Gratulujeme majiteli!

REISHA z Větrné paseky - mezitřída - výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz - paní rozhodčí u Reishy ocenila, že i v tak malé kruhu v hale ukázala velmi elegantní prostorný pohyb a moc se jí celkově Reisha líbila. Navíc malá Krajská výstava má své kouzlo.

Krajská výstava Praha 10 - Rychety 15.10. -

Sára z Větrné paseky - třída mladých, velmi dobrá 1, rozhodčí Miroslav Václavík, gratulujeme majitelce!

Mezinárodní výstava Praha 4.11. a 5.11.

PEGAS z Větrné paseky - 4.11. - mezitřída - výborný 1, CAC !!! Rozhodčí Eva Felszéghyová (SK) Gratulujeme majitelce!

Polly z Větrné paseky  - 5.11. - mezitřída - výborná, rozhodčí Ostman Carina (SWE), gratulujeme majitelce!

Doplněny fotografie ke srazu CHS 2017 - omlouváme se za zpoždění!

Iran - Mistrovství světa v sutinách, Hubert MKVZ, Pegas, Polly, Nero zdravotní testy, nové foto Perly, Portose, lovci z Beskyd, Orika zkoušky, Reisha zkoušky, Kerd zkoušky.

05.10.2017
Iran s Romanou Meduňovou na MS v Rakousku.

HUBERT z Větrné paseky pod vedením Káti Kolářové úspěšně složil v Litohoři ve dnech 30.9.-1.10. Mezinárodní klubové všestranné zkoušky ve III. ceně s počtem bodů 402, moc gratulujeme!!! Obsadil ze 14 psů deváté místo!

IRAN z Větrné paseky na mistrovství světa v sutinovém vyhledávání (coby pes záchranář) získal 24 místo ve světě!!! Zúčastnilo se 28 států a z toho 87 týmů v sutině! Pouze 32 psů (týmů) prošlo limitem a místem pořadí. Je to neuvěřitelné a moc gratulujeme paní Meduňové, která si při tomto Mistrovství sáhla až na dno a přesto Iránka dovedla k takovému obrovskému úspěchu!!!!!

PEGAS z Větrné paseky - má výsledky DKK A/A, FUCO neg., PRA CORD 1 negativní !!!

POLLY z Větrné paseky - DKK A/A !!!

PERLA z Větrné paseky - byla u nás v srpnu na dovolené, máme foto a hezky jsme si to spolu užily, je to miláček celé rodiny, je velmi milá a moc hezká 

PORTOS z Větrné paseky - nová fotka, je to fešák!

NERO z Větrné paseky - výsledek PRA CORD 1 negativní!!!

EXY, EBONY a SCOTTY z Větrné paseky - lovci z Beskyd, Exy a Ebon zaučují Scottyho v lovu

ORIKA z Větrné paseky - zvládla podzimní zkoušky ve II. ceně, při OMS Náchod - 9.9. gratulujeme majiteli!

REISHA z Větrné paseky složila zkoušky vloh v I. ceně 30.9. společně s KERDÍKEM!!! KERD byl ve svých pěti letech neuvěřitelný, že vlohy má i přes svůj "příběh" velmi pěkně prokázal v I. ceně s hlasitostí za 4, vůdkyně Kerda pěkně vedla, moc blahopřejeme! Reisha se na stopě zvěře neozvala, jinak má samé 4. Je to neunavný slídil.
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)