CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Aktualizace v sekci výcvik loveckých psů.
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na jaro 2022!!!

novinky / news

Strana:

Pegas a Scotty na výstavě (MVP Brno Pegas a Scotty MV Nitra)

21.02.2018
Štastná majitelka Pegáska.

PEGAS z Větrné paseky - Mezinárodní výstava Brno, 3.2. mezitřída  - výborný 2, rozhodčí Kánas Robert SK, moc gratulujeme majitelce!!!

SCOTTY z Větrné paseky- Mezinárodní výstava Nitra 10.2. třída mladých - dobrý 2 , rozhodčí Miloš Kašpar CZ (kdo tomu trochu rozumí, nechápal....) a druhý den 11.2. rozhodčí Eva Felezéghyová SK- třída mladých výborný 1, CAJC! Tímto získáním třetího CAJCe na Slovensku Scotty dosáhl na udělení titulu Slovenský šampion krásy mladých, který si také z výstavy přivezl! Moc gratulujeme majiteli a přejeme další úspěchy!

Portos z Větrné paseky - krásné fotky

16.01.2018
Portos se svou "lovkyní Dianou" krmí zvěř.

Děkujeme za nádherné fotky majitelce PORTOSE z Větrné paseky. Majitelka Vanesska je úplná lovkyně Diana! Portos se má skvěle, jsme moc rádi!

Nový rok 2018.

03.01.2018
Naše banda před vánocemi napadlo plno sněhu...akorát tam chybí Mendy - válela se doma.

Do nového roku Vám všem ze srdce přejeme vykročení tou správnou nohou, ať se Vám vše daří k Vaší spokojenosti. Nejvíce však je potřebné stále zdraví a to Vám přejeme nejvíce! Je sice po vánocích a přesto přikládáme Vaše některá přáníčka, za které moc děkujeme ať již kamarádům, známým nebo FB přátelům.

V červenci se dožila borderka VERA patnácti let! V září oslavil RAMBO desáté narozeniny, v listopadu GIULIAN osmé. 1.1.2018 slavila BORČA jedenácté narozeniny.

ORNELLA má výsledek DKK A/A! Majitelce moc gratulujeme!!!

V roce 2017 jsme od Vás dostávali nejen milé zprávy, ale i smutné....do věčných psích lovišť odešel Orin, Sam a Unkas. Děkujeme majitelům i za takové zprávy. Můžeme být i v tak smutném období s Vámi. 

Mendy - kdy bude krytí?

11.12.2017
Nero a Mendy

Mendy pravidelně navštěvuje Nera (budoucího ženicha) a ten zjišťuje stav situace. Mendy zatím nemá "své dny" . Zájemci o štěňátka vydržte, budeme Vás určitě informovat, jak se věci mají a hlavně, co zjistil popřípadě Nero.

Scotty - první výstava, Shaggy a Sára - nové fotky

10.12.2017
MVP Nitra 9.12. - výborný 1 CAJC Scotty

Scotty z Větrné paseky - MVP Nitra 9.12., třída mladých - Výborný 1, CAJC, rozhodčí Daniela Radu (RU)

a druhý den MVP Nitra 10.12., třída mladých - Výborný 1, CAJC, rozhodčí Otakar Vondrouš (CZ) Majitelům moc gratulujeme!

Sára je už velká slečna - nové foto a další brácha Shaggy je stále někde na výletě se svou skvělou rodinkou! Díky všem za fotky a za zprávy o pejscích!

 

NERO - chovný pes, výstava, Reisha - výstava, Sára - výstava, Pegas a Polly výstava, doplněny fotky SRAZ 2017

06.11.2017
Nero z Větrné paseky - chovný pes, velmi dobrý, výborný, Vítěz třídy, Krajský vítěz, ZV - I. c., BZ II.c, BZH II.c. , DKK A/A, FUCo neg., PRA CORD 1 neg.

Krajská výstava Litoměřice 14.10. - 

NERO z Větrné paseky - třída pracovní, výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, rozhodčí paní Božena Ovesná. Paní rozhodčí viděla, že je těžké Nera předvádět a upřednostnila jeho kvality - tmavé oko, pevná víčka, správný rámec, silnou kostru a temperament. NERO se také stal chovným psem!!! Gratulujeme majiteli!

REISHA z Větrné paseky - mezitřída - výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz - paní rozhodčí u Reishy ocenila, že i v tak malé kruhu v hale ukázala velmi elegantní prostorný pohyb a moc se jí celkově Reisha líbila. Navíc malá Krajská výstava má své kouzlo.

Krajská výstava Praha 10 - Rychety 15.10. -

Sára z Větrné paseky - třída mladých, velmi dobrá 1, rozhodčí Miroslav Václavík, gratulujeme majitelce!

Mezinárodní výstava Praha 4.11. a 5.11.

PEGAS z Větrné paseky - 4.11. - mezitřída - výborný 1, CAC !!! Rozhodčí Eva Felszéghyová (SK) Gratulujeme majitelce!

Polly z Větrné paseky  - 5.11. - mezitřída - výborná, rozhodčí Ostman Carina (SWE), gratulujeme majitelce!

Doplněny fotografie ke srazu CHS 2017 - omlouváme se za zpoždění!

Iran - Mistrovství světa v sutinách, Hubert MKVZ, Pegas, Polly, Nero zdravotní testy, nové foto Perly, Portose, lovci z Beskyd, Orika zkoušky, Reisha zkoušky, Kerd zkoušky.

05.10.2017
Iran s Romanou Meduňovou na MS v Rakousku.

HUBERT z Větrné paseky pod vedením Káti Kolářové úspěšně složil v Litohoři ve dnech 30.9.-1.10. Mezinárodní klubové všestranné zkoušky ve III. ceně s počtem bodů 402, moc gratulujeme!!! Obsadil ze 14 psů deváté místo!

IRAN z Větrné paseky na mistrovství světa v sutinovém vyhledávání (coby pes záchranář) získal 24 místo ve světě!!! Zúčastnilo se 28 států a z toho 87 týmů v sutině! Pouze 32 psů (týmů) prošlo limitem a místem pořadí. Je to neuvěřitelné a moc gratulujeme paní Meduňové, která si při tomto Mistrovství sáhla až na dno a přesto Iránka dovedla k takovému obrovskému úspěchu!!!!!

PEGAS z Větrné paseky - má výsledky DKK A/A, FUCO neg., PRA CORD 1 negativní !!!

POLLY z Větrné paseky - DKK A/A !!!

PERLA z Větrné paseky - byla u nás v srpnu na dovolené, máme foto a hezky jsme si to spolu užily, je to miláček celé rodiny, je velmi milá a moc hezká 

PORTOS z Větrné paseky - nová fotka, je to fešák!

NERO z Větrné paseky - výsledek PRA CORD 1 negativní!!!

EXY, EBONY a SCOTTY z Větrné paseky - lovci z Beskyd, Exy a Ebon zaučují Scottyho v lovu

ORIKA z Větrné paseky - zvládla podzimní zkoušky ve II. ceně, při OMS Náchod - 9.9. gratulujeme majiteli!

REISHA z Větrné paseky složila zkoušky vloh v I. ceně 30.9. společně s KERDÍKEM!!! KERD byl ve svých pěti letech neuvěřitelný, že vlohy má i přes svůj "příběh" velmi pěkně prokázal v I. ceně s hlasitostí za 4, vůdkyně Kerda pěkně vedla, moc blahopřejeme! Reisha se na stopě zvěře neozvala, jinak má samé 4. Je to neunavný slídil.

MVP Mladá Boslev - Pegas, Polly a Reisha

02.09.2017
Pegas výborný 1

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav 12.8.2017 - rozhodčí Petr Studeník CZ

Pegas z Větrné paseky - mezitřída, výborný 1

Polly z Větrné paseky - třída mladých, velmi dobrá 3

Reisha z Větrné paseky - mezitřída, velmi dobrá 1

Nové foto Raiky, Timmyho a Pegas na výstavě

31.07.2017
Raika ZV I.cena Vítěz zkoušek.

RAIKA z Větrné paseky složila 7.5. úspěšně zkoušky vloh v I. ceně a stala se vítězem zkoušek! Je velmi chuťová a temperamentní! Za foto děkujeme přítelkyni jednoho z rozhodčích, který Raiku posuzoval a velmi se jim líbila!

Timmy z Větrné paseky v nové rodině roste jako z vody a je velmi milým společníkem a miláčkem rodiny! Děkujeme majitelům za krásné fotky!

PEGAS z Větrné paseky 15.7. získal na Národní výstavě v Mladé Boleslavi ocenění výborný 1, rozhodčí Miloš Kašpar. Gratulujeme majitelce!

Kara složila lesní zkoušky!

10.07.2017
Kara ze tří slídičů byla nejlepší. Vedla jsem ještě německou braku Almu a ta vyhrála nad jezevčíkem v I. ceně.

Kara z Větrné paseky složila 25.6. při OMS Děčín lesní zkoušky v I. ceně s 312 body. Stala se tak vítězkou mezi slídiči. Je to lovec tělem i duší a ve své věku je už velmi dobře ovladatelná a tak měla vše na volno. Tyto zkoušky jsme spolu udělaly na počest Kařiny babičky Rendy, která nám 16.6. odešla do věčných psích lovišť.
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008