Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Máme štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých! Přijmeme rezervaci na pejska černého s pálením, tygrovaného!!!
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

Štastný a zdravý nový rok 2022!

Přejeme Vám všem hodně sil a zdraví do nového roku, hodně lásky a hodně těch pravých přátelů, kterých není nikdy dost. Pejskům přejeme hodně zdraví a co nejvíce skotačení a her, lítání po loukách, co nejvíce dobrůtek, krásné pelíšky a co nejvíce lásky páníčků. Děkujeme Vám všem za krásná vánoční a novoroční přání, za zprávy a fotografie o pejskách, které nám celý rok posíláte.

Děti se Zarim z Větrné paseky. Wanda Lovec z Dračína a Hedy Ostrý lovec Majitelka ( moje sestra) CHS u Hříbečku s Bettynkou. CHS od Lesní paní - Niké a Hubert z Větrné paseky CHS Cizera, naši psí kamarádi Kamarádi jezevčíci - mezi nimi tatínek našich štěňat Narsilek druhý zleva. Včelí domov na Vlčí Hoře. Edy u Hříbečku Godin z Lipových dolin a Ingo od Stroupinského potoka - otcové některých našich štěňat. Kamarádky Izzy a její dcera CHS od Mlynského vršku. Niké Ostrý lovec - Hippynka Ornellka Ostrý lovec. Orco Ostrý lovec a jeho rodina. Diana - Ria Ája (Tami) a Dráček (Spot) z Větrné paseky. CHS Toraka Vanda z Větrné paseky Weston z Větrné paseky - Barny Lumpice Zoren z Větrné paseky. Zarek z Větrné paseky
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)