CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Všechna špringří štěňátka jsou již zadaná!!! Příští vrh plánujeme na květen 2023!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na začátek února 2023!
CHS KEMADA nabízí ze spojení Nero z Větrné paseky x Akina z Niveckého dvora černobílou fenečku AlMU! Je ihned k odběru!!! V případě zájmu volejte pana Adámka na čísle telefonu: 775350708!!

Štastný a zdravý nový rok 2022!

Přejeme Vám všem hodně sil a zdraví do nového roku, hodně lásky a hodně těch pravých přátelů, kterých není nikdy dost. Pejskům přejeme hodně zdraví a co nejvíce skotačení a her, lítání po loukách, co nejvíce dobrůtek, krásné pelíšky a co nejvíce lásky páníčků. Děkujeme Vám všem za krásná vánoční a novoroční přání, za zprávy a fotografie o pejskách, které nám celý rok posíláte.

Děti se Zarim z Větrné paseky. Wanda Lovec z Dračína a Hedy Ostrý lovec Majitelka ( moje sestra) CHS u Hříbečku s Bettynkou. CHS od Lesní paní - Niké a Hubert z Větrné paseky CHS Cizera, naši psí kamarádi Kamarádi jezevčíci - mezi nimi tatínek našich štěňat Narsilek druhý zleva. Včelí domov na Vlčí Hoře. Edy u Hříbečku Godin z Lipových dolin a Ingo od Stroupinského potoka - otcové některých našich štěňat. Kamarádky Izzy a její dcera CHS od Mlynského vršku. Niké Ostrý lovec - Hippynka Ornellka Ostrý lovec. Orco Ostrý lovec a jeho rodina. Diana - Ria Ája (Tami) a Dráček (Spot) z Větrné paseky. CHS Toraka Vanda z Větrné paseky Weston z Větrné paseky - Barny Lumpice Zoren z Větrné paseky. Zarek z Větrné paseky
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)