CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Všechna špringří štěňátka jsou již zadaná!!! Příští vrh plánujeme na květen 2023!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na začátek února 2023!
CHS KEMADA nabízí ze spojení Nero z Větrné paseky x Akina z Niveckého dvora černobílou fenečku AlMU! Je ihned k odběru!!! V případě zájmu volejte pana Adámka na čísle telefonu: 775350708!!

Hlídání pejsků

Jedete na dovolenou, nebo jste nemocni a nemá se kdo starat o Vašeho pejska? Nabízíme Vám hlídání v soukromí. O pejska se postaráme dle Vašich požadavků. Pokud je pejsek zvyklý v kotci, bude tam. Pokud lítá ve výběhu, bude lítat. Pokud je zvyklý v bytě na pelíšku, bude doma na pelíšku. Pokud je zvyklý spát v posteli, bude tam spátwink. Samozřejmostí jsou krátlé vycházky v přírodě. Někteří pejsci také potřebují socializaci, pomoc s výživou, nebo se musí učit jak se chovat ke psím kamarádům. Přikládáme fotky našich psích klientů, postupně je doplňujeme.

Hanička - velmi příjemná společnice, chytrá, vnímavá a lehce přizpůsobivá. Elissa - velmi citlivá a trochu nedůvěřivá, ale zvládla čekat na páníčky. Dora - fenka azavaku z útulku, velmi problémová v povaze, citlivá a nedůvěřivá. Šorty - lumpík, ale hodný, poslušný. Medík - když už příjde ten pán? Ale já jsem velmi chytrý, přizpůsobivý a poslušný, já počkám... Max - velmi odvážný hlídací pes, ale ovladatelný a přizpůsobivý. Míša - Sněhůlek, roztomilý domácí mazlíček. Hachi Hachi - úžasný, inteligentní a něžný švýcarský bílý ovčák. Adárek Adárek - chytrý, poslušný, velmi milý pes. Brit a Don Weguška pomáhá pejskovi, který špatně vidí. Azorek - bezproblémový vyjímečně inteligentní psík. Setkali se u nás dva jorkšíři - Ennynka a Tipísek Ennynka, jemné nedůvěřivé stvořeníčko. Míša - 14 let, nepřístupný, vrčavý. Tipíšek, náš oblíbenec, spí s námi v posteli. Nádherný Angel, úžasný tvor. V některých případech provádíme také socializaci a terapii psů, kteří to potřebují. Potřebují zařadit mezi psy, hrát si s nimi a naučit se k ním chovat. K takovým psům patří Charlie a jeho terapeutka je Reisha. Charlie se seznamuje s našimi psy i s námi doma. Patnáctiletý pomořanský špic - Gucci,  úžasný pejsek byl u nás i se svým kamarádem Arwim o něco větším. Náš Rambo je taktéž oblíbenec fenek, které hlídáme. Kira, kříženka huskyho a chodského psa, se asi do něj zamilovala....aspoň to tak vypadá. Druhá anglická setra Eimi, byla přizpůsobivější a byla zvědavá na pejsky. Weguška terapeutka pro slepého pejska Amíga. Kříženec staforda a labradora Coudi, trpělivý a inteligentní pes. Krásná labradorka Bára. Kora, temperamentní lumpice. Pekiňáček nejraději seděl na židli. Kokřík Charlie Hachi s námi bydlí doma a venku hlídá. Angel hlídá za jezevčíky. Stařičká fenečka toy pudlice Agátka, spala jsem s ní na zemi...už měla velké zdravotní problémy, ale někdy prostě majitelé potřebují nutně odjet...dostala jsem přesný rozvrh, co fenečka potřebuje a všechno jsem dodržela.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)