Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých očekáváme ve druhé polovině května ! Capetka je březí! Přijímíme rezervace!
Štěňátka angl. špringršpanělů očekáváme cca 25. dubna!!! Werra - Belinka je březí!!! Přijímáme rezervace!!!

Hlídání pejsků

Jedete na dovolenou, nebo jste nemocni a nemá se kdo starat o Vašeho pejska? Nabízíme Vám hlídání v soukromí. O pejska se postaráme dle Vašich požadavků. Pokud je pejsek zvyklý v kotci, bude tam. Pokud lítá ve výběhu, bude lítat. Pokud je zvyklý v bytě na pelíšku, bude doma na pelíšku. Pokud je zvyklý spát v posteli, bude tam spátwink. Samozřejmostí jsou krátlé vycházky v přírodě. Někteří pejsci také potřebují socializaci, pomoc s výživou, nebo se musí učit jak se chovat ke psím kamarádům. Přikládáme fotky našich psích klientů, postupně je doplňujeme.

Hanička - velmi příjemná společnice, chytrá, vnímavá a lehce přizpůsobivá. Elissa - velmi citlivá a trochu nedůvěřivá, ale zvládla čekat na páníčky. Dora - fenka azavaku z útulku, velmi problémová v povaze, citlivá a nedůvěřivá. Šorty - lumpík, ale hodný, poslušný. Medík - když už příjde ten pán? Ale já jsem velmi chytrý, přizpůsobivý a poslušný, já počkám... Max - velmi odvážný hlídací pes, ale ovladatelný a přizpůsobivý. Míša - Sněhůlek, roztomilý domácí mazlíček. Hachi Hachi - úžasný, inteligentní a něžný švýcarský bílý ovčák. Adárek Adárek - chytrý, poslušný, velmi milý pes. Brit a Don Weguška pomáhá pejskovi, který špatně vidí. Azorek - bezproblémový vyjímečně inteligentní psík. Setkali se u nás dva jorkšíři - Ennynka a Tipísek Ennynka, jemné nedůvěřivé stvořeníčko. Míša - 14 let, nepřístupný, vrčavý. Tipíšek, náš oblíbenec, spí s námi v posteli. Nádherný Angel, úžasný tvor. V některých případech provádíme také socializaci a terapii psů, kteří to potřebují. Potřebují zařadit mezi psy, hrát si s nimi a naučit se k ním chovat. K takovým psům patří Charlie a jeho terapeutka je Reisha. Charlie se seznamuje s našimi psy i s námi doma. Patnáctiletý pomořanský špic - Gucci,  úžasný pejsek byl u nás i se svým kamarádem Arwim o něco větším. Náš Rambo je taktéž oblíbenec fenek, které hlídáme. Kira, kříženka huskyho a chodského psa, se asi do něj zamilovala....aspoň to tak vypadá. Druhá anglická setra Eimi, byla přizpůsobivější a byla zvědavá na pejsky. Weguška terapeutka pro slepého pejska Amíga. Kříženec staforda a labradora Coudi, trpělivý a inteligentní pes. Krásná labradorka Bára. Kora, temperamentní lumpice. Pekiňáček nejraději seděl na židli. Kokřík Charlie Hachi s námi bydlí doma a venku hlídá. Angel hlídá za jezevčíky. Stařičká fenečka toy pudlice Agátka, spala jsem s ní na zemi...už měla velké zdravotní problémy, ale někdy prostě majitelé potřebují nutně odjet...dostala jsem přesný rozvrh, co fenečka potřebuje a všechno jsem dodržela.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)