CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Všechna špringří štěňátka jsou již zadaná!!! Příští vrh plánujeme na květen 2023!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na začátek února 2023!
CHS KEMADA nabízí ze spojení Nero z Větrné paseky x Akina z Niveckého dvora černobílou fenečku AlMU! Je ihned k odběru!!! V případě zájmu volejte pana Adámka na čísle telefonu: 775350708!!

novinky / news

Strana:

Křepelák Jack - úspěchy na výstavách

14.12.2021
Jack z Větrné paseky KV -třída veteránů - V1, BOV, BOS a jeho kamarádka Axa z Větrného Týnce, třída veteránů V1, BOV

Křepelák Jack z Větrné paseky má stále i ve svém věku úžasné výsledky na výstavách.

Klubová výstava 5.6. Klášterec nad Ohří - klubová německých křepeláků, rozhodčí MVDr. Josef Nosek - třída veteránů výborný 1, BOV, BOS!!!

10.7. spec. výstava slídičů, Kolín - V1, BOB, BIS čestná třída 3. místo!!! Gratulujeme majitelům a děkujeme za vzornou péči Jacka!

 

Národní výstava Mladá Boleslav 15.8.- velký úspěch křepeláka Jacka

25.09.2020
Jack z Větrné paseky osmiletý

Jack z Větrné paseky - německý křepelák získal v osmi letech ve třídě veteránů výborný 1, BOV (nejlepší veterán) BOB (vítěz plemene)! Jack má již hodně úpěsných potomků u nás i v zahraničí. Působí v CHS AXALLY. Děkujeme majitelům za vzornou péči o Jacka a o jeho vzorné předvádění na výstavách a zkouškách! Moc si toho vážíme! Také děkujeme za nádherné fotografie!

Zorro z Větrné paseky - smutná zpráva

23.01.2020
Zorro jako malé štěňátko - pejsek barvy liščí červeň.

Smutnou zprávu jsme obrdrželi o majitelů našeho odchovance německého křepeláka ZORRA z Větrné paseky. Odešel do věčných psích lovišť21.1. 2020. Je nám to moc líto....

Info o chovu křepeláka.

08.11.2018
Info o chovu křepeláka.

V současné době nemáme v naší CHS plemeno německý křepelák. Naše poslední fena Lovka z Větrné paseky vesele loví a hlavně dosleduje spárkatou zvěř 600 km od nás. Má se skvěle, je štastná a to je pro nás velmi důležité. V chovu německých křepeláků již končíme. Německý křepelák potřebuje co nejvíce času trávit v revíru a to mu v současné době nemůžeme dopřát. Na křepeláky nikdy nezapomeneme, je to naprosto úžasný lovec, velmi inteligentní a učenlivý pes. A to přímo univerzální. Náruživý vodař, špičkový aportér, spolehlivý na dosledy a náš Edy Vezír dokonce vynoroval lišku, hrabal a hrabal, až liška vyběhla ven. Je i velmi mazlivý, milý, věrný jednomu pánu a i pes hlídací. 

Křepelák JACK - úspěch na výstavě, Chira - úspěšný dosled

26.11.2017
MVP Praha - 4.11.2017 - Jack výborný1, CAC, CACIB, BOB

JACK z Větrné paseky - 4.11.2017 MVP Praha - třída šampionů, výborný 1, CAC, CACIB, BOB

Jack sbírá tituly jeden za druhým, moc gratulujeme majitelům a taky moc děkujeme za výbornou prezentaci Jacka jak v předvádění na výstavách, tak na zkouškách!

CHIRA z Větrné paseky - má za sebou velmi úspěšný dosled dančete! Majiteli přejeme lovu zdar! 

Německý křepelák Jack z Větrné paseky - Český Grand Šampion a Šampion ČMKU!

31.05.2017
Klubová výstava Loučeň 2014

JACK z Větrné paseky získal tituly ČESKÝ GRAND ŠAMPION a ŠAMPION ČMKU! Neuvěřitelné!!! Moc gratulujeme majitelům za obrovskou cílevědomost a stižádost vedení Jacka dál a dál!

JACK z Větrné paseky - DUOCACIB Praha

03.11.2016
Jack z Větrné paseky - DUOCACIB Praha - V 1, CAC, CACIB, BOB 2x !!!

Mezinárodní výstava PRAHA 29.-30.10. německý křepelák JACK z Větrné paseky po oba dny získal ocenění: Výborný 1, CAC, CACIB, BOB !!! Velmi gratulujeme majitelům Jacka za tak krásný výsledek, moc děkujeme za jeho předvádění jak na výstavách, tak na zkouškách a za vzornou péči o něj!

JACK také složil 27.8. všestranné zkoušky ve II. ceně a stal se zároveň vítězem zkoušek!

Křepelák Jack - úspěch na výstavě, Jerry oznamuje černou zvěř, Lovka udělala zkoušky.

27.04.2016
Jack - výborný 1, CAC, CACIB, BOB

JACK z Větrné paseky - 23.4.MVP České Budějovice - V1,CAC,CACIB,BOB - moc gratulujeme majiteli! JERRY z Větrné paseky - oznamuje černou zvěř, LOVKA z Větrné paseky složila zkoušky BZH v I. ceně.

JACK z Větrné paseky - Klubové honičské zkoušky

24.11.2015
Tři nejlepší křepeláci KHZ.

JACK z Větrné paseky - absolvoval se svým majitelem a vůdcem Klubové honičské zkoušky 21.-22.11.2015 Kolowratovy lesy - Diana, ze sedmi křepeláků skončili na druhém místě v I. ceně a získali celkem 190 b.! Lukáši moc gratuluji a zároveň děkuji za úžasnou práci práci s Jackem a o péči o něj. 

Křepelák LARGO - chovný pes!!! CHRIS složil VZ!!!

05.11.2015
Largo z Větrné paseky - chovný pes

LARGO z Větrné paseky se stal chovným psem!

Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi, Klub. výstava výborný 4, ZV III.c., VP II. c., LZ I.c., PZ I.c, DKK 0/0. Moc gratulujeme majiteli!

CHRIS z Větrné paseky - složil při OMS Třebíč VZ v I. ceně, 428 b. Gratulujeme majiteli!
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)