CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka border teriérů plánujeme na červen 2021! Rezervace již nepřijímáme !!!
Štěňátka jezevčíků standard drsnosrstých plánujeme na červen 2021! Přijímáme rezervace!!! Kompletně se staráme o CHS u Hříbečku!!!
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na druhou polovinu června 2021! Ještě příjímáme rezervace pouze na pejsky!!!

Štěňátka

Štěňátka odjíždí do svých nových domovů, už máme nové fotky.

Nadešel čas se rozloučit se štěňátky jezevčíků i bordíků. Přijeli si pro ně skvělí a hodní páníčci, což je úžasné. Štěňátka se budou mít dobře a my se budeme těšit na zprávy o nich.

Příští štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard a border teriérů plánujeme na jaro 2021!!!

Dante v novém domově. Má krásný pelíšek. Dante má také svou hračku. A také svého skvělého páníka! Drak v novém domově. Dráček se svou hračkou. Dandy řádí ve svém novém domově. Dandy má pelíšek jak pro princátko. Bordík Nestor dostal krásný obojek. Nestor v novém domově (Smyk) Niké (Hyppi) má krásný pelíšek. A máte tři prima kamarády! Niké - Hyppinka se má skvěle.

Nové foto štěňátek jezevčíků drsnosrstých.

Štěňátka jezevčíků drsňáků od Bettynky mají nové foto v pěti týdnech. Jsou roztomilá, šikovná, krásná no prostě úžasná štěňátkaheart. Příští týden dostanou oboječky, abyste věděli, kdo je kdowink.

Naši malí lumpíci. Vzadu je fenečka Dafné, vepředu zleva pejsci Drak, Dandy a Dante a vpravo fenečky Dajda a Debbie.

Nové foto všech štěňátek jezevčíků drsnosrstých.

Máme nové foto štěňátek jezevčíků drsňáků od Lary i od Bettyny. Štěňatům Lary jsou 4 týdny, Bettynky 3,5 týdne. Jsou úžasná, samostatná a velmi šikovná.

Všechna štěňátka jsou zadaná!!!

Štěňata Bettynky 4 týdny Štěňátka Bettynky - zleva Dante, Dandy, Dafné, Dajda, Debbie a Drak Zleva Cira, Car a Carda - 4 týdny Zleva Carda, Car a Cira - 4 týdny. Nejlépe je u maminky v pelíšku. Štěňátka Bettynky - Dajda, Dafné, Debbie, Drak, Dante a Dandy.

Nové foto štěňátek jezevčíků drsnosrstých.

Nové foto štěňátek jezevčíků drsňáků od Betty u Hříbečku - foto šestý den.

Chcete štěňátko z tohoto spojení? Máme ještě dva volné pejsky!!!

Vzorná matka Betty se štěňátky. Jezevčíčci foto šest dní.

Máme štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard od Bettynky!

5.3. se narodilo Bettynce šest štěňátek. Tři fenečky a tři pejsci. Bettynka i štěňátka jsou v pořádku.

Máme ještě volné dva pejsky, pokud chcete štěňátko z tohoto spojení, kontaktujte nás!

Betty se štěňátky druhý den.

Máme štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard od Larinky!

Lara z Chraštínského lesa 1.3. přivedla na svět tři štěňátka - dva pejsky a fenečku . O štěňátka se hezky stará a jsou všichni v pořádku. Štěňátka jsou CHS u Hříbečku, maminka by měla radostheart.

Pokud máte zájem o štěňátko z tohoto spojení, máme ještě volného pejska! Štěňátko máme nejen pro myslivost, ale i jako věrného společníka celé rodiny.

Štěňatka s mamou Larou foto druhý den. štěňátka foto pátý den štěňátka Lary foto pátý den. Máme štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard od Larinky!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008