Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Máme štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých! Přijmeme rezervaci na pejska černého s pálením, tygrovaného!!!
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

Štěňátka jezevčíků drsňáků jsou v nových domovech.

Štěňátka jezevčíků jsou v nových domovech. Mají skvělé páníčky. Budou se mít dobře, budou výbornými společníky, skvělými loveckými psy a věříme, že někteří z nich i zasáhnou i do dalšího chovu těchto šikovných pejsků. Mamince jsem slíbila chovnost Bettynky a odchov štěňátek, je vše splněno. Bettynka jde za rok do zaslouženého důchodu a už je jenom na nových majitelích, zda bude chov "Hříbečků" pokračovat.

Farlow odjíždí. Falco hryže mámu. Pohyb venku štěňátkům vyhovuje. Fatty a Fík. Fík. Norníci to jsou od malička. Štěňátka jezevčíků drsňáků jsou v nových domovech. Malý brouček Frolík. Farlow spokojený ve svém novém domově. Návštěva a socializace Frenny v novém domově Frolík v novém domově. Falco alias Brok v novém domově. Falco (Broček) v novém domově.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)