Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Máme štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých! Přijmeme rezervaci na pejska černého s pálením, tygrovaného!!!
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

německý křepelák

ALKA ZE ŠTĚTSKĚ VINICE - IN MEMORIAM německý křepelák

27.05.2009
Alka ze svými štěňátky
ALKA ZE ŠTĚTSKÉ VINICE
1.12.1998 - 6.5.2006
CHČR, CACIB
ZV I.c, PZ I.c, SVP I.c, VZ I.c.
DKK 0/1

Výborná lovecká fena, výborná mamina takových chovných psů a fen jako je Viki z Větrné paseky, Nero z Větrné paseky, Pady z Větrné paseky, Týna z Větrné paseky atd.
Odchovala i čtyři anglické špringry spolu se svými čtyrmi křepeláčky. Za to jí velice děkuji. Měj se dobře Alinko ve věčných psích lovištích s ostatními pejsky!

EDY VEZÍR - IN MEMORIAM (doplnění do stránek pejsků, kteří už nejsou s námi)

27.05.2009
Edy Vezír
EDY VEZÍR
20.2.1995 - 28.10.2002
JCHČR,CHČR, 2x CACIB, 1x r.CACIB, 5x BOB
ZV I.c, PZ I.c, LZ I.c, BZ I.c, BZH I.c, PZB III.c., KVZ II. c., MMŠ III.c
DKK 0/0
Chovatel: Zdeněk Kasal, Přibyslav

Vynikající ovladatelný lovecký pes, velmi inteligentní a věrný. Nepostradatelný na naháňkách a dosledech. Velmi krásný a na křepeláka elegantní a ušlechtilý. Zanechal po sobě potomky s pěti fenkami, ze kterých jsou velmi krásní a zdatní lovečtí psi.
Odešel velmi brzy ze zdravotních důvodů, škoda, že si už spolu nemůžeme šeptat do ucha to, čemu nikdo nerozuměl, jen my dva.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)