CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Plánujeme vrh anglických špringršpanělů na červenec 2022, štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

štěňata / puppies

Foto štěňátek špringrátek v šesti až sedmi týdnech

04.05.2022
Abigail - Ebi se svou budocí kámoškou.

Utíká to velmi rychle a naše štěňátka už mají sedm týdnů. Máme foto v šesti týdnech až sedmi týdnech. Jsou to chlupaté kouličky, čilé, hravé, zdravé a je s nimi ta opravdová psina. Nové domovy už jsou pro všechna připraveny a příští týden pomalu začnou postupně odjíždět....

Foto štěňátek špringrátek ve stáří čtyř týdnů

20.04.2022
Alvin

Štěňátka se fotila ve věku čtyř týdnů, teď už je jim pět týdnů a jsou všechna kulatá, macatá, a jsou v pořádku.

Foto štěňátek špringrátek ve stáří 1,5 týdne

30.03.2022
Foto štěňátek špringrátek ve stáří 1,5 týdne

Štěňátka špringrátka jsou kouzelná, všem se daří dobře, mamina Werra-Beli se o ně dobře stará a má pro všechny dostatek mlíčka. 

Máme štěňátka anglických špringršpanělů!

26.03.2022
Foto štěňat stáří 1,5 týdne.

Werra porodila 15.3. šest krásných černobílých štěňátek. Dva pejsci a čtyři fenečky, z toho jedna s pálením, jsou v pořádku a maminka také. Štěňátka jsou zadaná!

Plánujeme vrh od feny ULRIKY z Větrné paseky, krycího pejska ještě upřesníme. Štěňátka budou odchovávána v Jinřichově Hradci. Pokud máte zájem o štěňátko od ULRIKY, napište nám, nebo zavolejte!!! 

Štěňátka v nových domovech, nová fotka otce štěňat.

03.05.2021
Zaira

Fotky některých štěňátek z nových domovů. Mají se skvěle! Máme novou fotku otce štěňátek - Enza - Endžika. Děkujeme všem za fotky!

Štěňátka špringršpanělů fotky a odjezdy do nových domovů.

14.04.2021
Zarek

Štěňátka špringršpanělů mají fotky v postoji v 7,5 týdnech a další fotky z jejich života do devíti týdnů doplníme co nejdříve....Některá již odjedla do nového domova. Uteklo to nějak moc rychle....Mají skvělé páníčky a budou se mít dobře.

Nové foto štěňátek anglických špringršpanělů.

15.03.2021
ZAREK

Štěňátkům je 4,5 týdne. Jsou to macatá, ňuňatá, miloučká miminka. Ale už se projevují, jako opravdové šelmy psovité. Když se plížím brzy ráno, abych je nevzbudila, ozve se vrrrr, haf, haf...to vrchní hlídač Zarek hlídá celou smečku! Před krmením se hlasitě nejvíc ozývá jak Zarek, tak Zayne! Někteří jsou vyrovnanější a vědí, že prostě přinesu krmení a nemusejí tak "křičet". Při hrách jsou akční všichni, štěkají, povrčávají. V každém případě jsou to již velké osobnosti teď.

Štěňátka špringršpanělů - tři týdny

04.03.2021
Odpočinek

Máme nové foto štěňátek špringrátek. Jsou jim tři týdny. Hezky se učí papat, začínají poštěkávat, vrčet, jsou prostě roztomilá.

Nové foto štěňátek anglických špringršpanělů.

21.02.2021
Pejsek 1 - ZAREK

Štěňátkům je deset dní. Všechna jsou v pořádku a máma Belinka (Werra) také. Máme nové fotky jednotlivých miminek.

Máme štěňátka anglických špringršpanělů!

14.02.2021
Foto štěňátek druhý den.

Werra-Belinka porodila 10.2. v pozdních večerních hodinách šest krásných štěňátek. Dvě fenečky, černobílou a hnědobílou a čtyři pejsky, tři černobílé a jednoho hnědobílého. Všechno proběhlo v pořádku, maminka i miminka jsou v pořádku.

Všechna štěňátka z tohoto spojení jsou zadaná!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)