CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka border teriérů plánujeme na červen 2021! Rezervace již nepřijímáme !!!
Štěňátka jezevčíků standard drsnosrstých plánujeme na červen 2021! Přijímáme rezervace!!! Kompletně se staráme o CHS u Hříbečku!!!
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na druhou polovinu června 2021! Ještě příjímáme rezervace pouze na pejsky!!!

štěňátka/puppies

Strana:

Postoje všech štěňat jezevčíků v sedmi týdnech.

Máme foto postojů našich "Hříbečků". Něco se povedlo, něco ne. Není to úplně jednoduché...ale všichni jsou fešáci a fešandy, no ne?yes

Car u Hříbečku (Lara z Chraštínského lesy x Bor z Rozstání pod Ještědem) Car u Hříbečku (moc se mu to nelíbílo) Carda u Hříbečku Carda u Hříbečku Cira u Hříbečku Cira - byl problém jí udržet Dandy u Hříbečku (Betty u Hříbečku x Bor z Polesí Cikhaje) Dandy Dante u Hříbečku Dante Drak u Hříbečku Dráček Dafné u Hříbečku Dafnička - naše nejmenší Dajda u Hříbečku Dajdinka - lumpice Debbie u Hříbečku Debbie

Hrátky se štěňátky - společné foto všech štěňat jezevčíků.

Konečně máme pro Vás fotky společných fotek štěňátek při venkovních hrách. Nasadili jsme jim rozlišovací obojky a do tří dnů si je navzájem "sundali" laugh. Jezevčíci jsou prostě od malička vynalézaví. Naštěstí mi je známe a rozlišíme je i bez obojků. Čas běží a za malou chvíli, budou odjíždět do nových domovů.

Debbie Drak Dajda - červená, Dandy - fialový a Dante. Mámy feny se mezitím pasou na trávě. Drak Carda, Dante, Cira, Car a Dandy. Dante. Dandy a Dajda. Na svačinku přišli Car, Carda, Drak a Dajda. Socializace musí být. Dafnička Hrátky se štěňátky - společné foto všech štěňat jezevčíků.

Štěňata jezevčíků foto v nových domovech. Capetka zůstává doma.

Naše štěňátka Capetka, Capík a Cipísek se mají dobře. Přikládáme fotky z jejich nových domovů. Děkujeme majitelkám za zaslané zprávy a fotky pejsků!

Capetka je tak šikovná, hodná, velmi temperamentní a aktivní, že jsme se rozhodli, že zůstane domaheart.

 

Cipísek (Monty) se svou milující paničkou. Nejlépe je v leže na pelíšku - Monty. Cipísek - Monty Cipísek - Monty, já budu hodný a dostanu všechny balíčky! Capík (Barnabášek) krade kočičí žrádlo! Jestli mě budeš zlobit, sežeru ti všechny granule! Ale jinak je to hodný, mazlivý pejsek! Capík se svým kámošem Tobbym. Capík - Barnabášek čtyři měsíce! Capík spí se svým starým kámošem Tobbym.

Štěňata jezevčíků odcházejí do světa.

První štěňátka opouštějí rodnou stanici a začínají odjíždět - naši jezevčíčci. Přikládáme fotky v pěti týdnech a sedmi týdnech.

capík Naši tygříci. Capetka stále čeká na toho pravého pána. Capík je typický krásný králíček. Capeta je rozumbrada. Ještě honem si cucnout od maminky! Odjezd Cipíska - bude mít skvělou paničku, která z něj byla úplně vedle!

Štěňata jezevčíků tři týdny!!!

Naši malí jezevčíci mají tři týdny. Představujeme Vám Capíka, Cipíska a Capetku smiley. Pomalu se učí papat. Máme volného pejska i volnou fenečku!!!

Capí s maminkou. Cipísek s maminkou. Capetka s mámou Wegou. Capetka je pěkný macíček! Capetka. Cipísek je velmi pěkný černopálený tygrovaný psík. Capík má krásné pálení. A náš nejmenší - Cipísek.

Máme štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých!

20.3. porodila Weguška tři krásná štěňátka! Dva černé pejsky s pálením - tygrované a jednu fenečku černou s pálením! Všichni jsou zdraví a v pořádku!

Máte zájem o štěňátko z tohoto spojení? Nabízíme k rezervaci oba pejsky!!! Odběr štěňátek plánujeme po 15.5.

Wega a štěňátka první den. Pejsci druhý den. Fenečka druhý den.

Jezevčice WEGA je březí!

V polovině března očekáváme vrh jezevčíků dlouhosrstých králičích - trpasličích, sono potvrdilo březost Wegušky.

Chcete štěňátko z tohoto zajímavého spojení? Očekáváme zbarvení černé s pálením a černé s pálením tygrované!!! Přijímáme rezervace!

Wega háže "březí" pohledy a nejraději je v teplíčku doma u kamen.

Budeme mít štěňátka jezevčíků!

14.1. WEGA Gold Madeira jela za krycím pejskem INDIGEM Blue vom der Drosselschmiede. Pejsek se jí velmi líbil a tak během chvíle proběhlo vše jak má být. Pokud vše dobře dopadne, budeme očekávat jezevčicí mini miminka v polovině března! Příjímáme rezervace na štěňátka z tohoto zajímavého spojení!

Wega a Indigo - byl krásný, slunný den.

Jezevčice Borůvka v novém domově!

Štěňátko - jezevčička Borůvka odjela do nového domova. Má psí kamarádku, která je od týden mladší. Je ve výborné rodině a bude se mít opravdu skvěle! Děkujeme majitelce za fotky a pozdrav od Borůvky - Emmi!

Borůvka - Emmi a kámoška australanda. Kouzelná dvojka zajímavých štěňátek! Borůvka - Emmi se má o co opřít.

Štěňátka jezevčíčků - foto v osmi týdnech s tatínkem!

Fenečky Borůvka a Brusinka poznaly o víkendu 29.7. svého tatínkawink. Majitelé Narsilka se přijeli podívat na naše ratolesti a tak jsme udělali konečně nějaké fotky. Děkujeme moc za návštěvu, bylo to moc fajn! Obě fenečky jsou zadané a ještě chvíli budou čekat, až odjedou do svých nových domovů.

Rodinka jezevčíků tatínek "Narsilek"máma Weguška a dcerky Borůvka a Brusinka. Borůvka je moc šikovná, krásná a vnímavá. Kouzelné stvořeníčko. Brusinka je lumpice, ďáblice, krásná a také šikulička. Brusinka Maminka s dcerkami. Borůvka.
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008