CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na květen 2023! Přijímáme rezervace!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na začátek února 2023! Betty je březí, příjímáme rezervace!!!
Vítáme Vás v novém roce 2023! Všem přejeme v tomto roce hodně zdraví a lásky

štěňátka/puppies

Strana:

Foto štěňátek mini jezevčíků z nových domovů

23.09.2021
Jejej toto štípe to seno!

Naše malá miminečka Dianka (Ria) Doubravka (Linda) a Dráček (Spot)se mají skvěle, jsme moc rádi! Děkujeme majitelům za milé zprávy a za moc hezké fotky!

Štěňátka jezevčíčků trpasličích/králičích už jsou v nových domovech.

23.08.2021
Kouzelná Dianka.

Naši malí jezevčíčci odjeli postupně do nových domovů. Jejich nové domovy a rodiny jsou skvělé a užasné. Dráček dokonce odjel za naší Ájou - Tami, už teď jsou skvělí kamarádi. Přejeme štěňátkům krásný nový život v nových domovech!

Nové foto štěňátek jezevčíků standard drsnosrstých

05.08.2021
Celá parta Hříbečků pohromady.

Našim "Hříbečkům" už byly tři týdny. Jsou hrozně roztomilí a jsou to opravdoví Hřiby! Dostali jména: pejsci Ebon, Edar, Edy, Egon a Ergus, fenečky Ebi, Ejka a Eli.

Stále hledáme pro jednoho pejska nového páníka, který pokud možno bude myslivec, či bude s pejskem chodit na pravidelné procházky a pak ho třeba mít na gauči, jako společníka. A že "jezevci" dokáží být srandovní společníci a tou svou svéhlavičkou potěšit v každé situaci, to asi ani nemusím psát. Jsou vysoce inteligentní a pokud mu dáte správné "mantinely", budete mít super parťáka!

Představujeme Vám naše štěňátka jezevčíků trpasličích/králičích

11.07.2021
Vzorná máma Capetka s dětmi.

Našim štěňátkům je 2,5 týdne. Máma Capetka se o ně vzorně stará a štěňátka jsou jako kouličky. Už otevřela očka! Máme pro ně jména: fenka černá s pálením DOUBRAVKA, fenka tygr DIANKA, pejsek tygr DRÁČEK.

Máme štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích!!!

28.06.2021
Capetka vzorná maminka.

Capetka z Větrné paseky porodila 23.6.2021 tři krásná něžnoučká štěňátka! Dvě fenečky, černou s pálením a černou s pálením tygrovanou a pejska černého s pálením tygrovaného. Všechno proběhlo v pořádku, Capetka je šikula.

Všechna štěňátka z tohoto spojení jsou zadaná!!!

Postoje všech štěňat jezevčíků v sedmi týdnech.

28.04.2020
Car u Hříbečku (Lara z Chraštínského lesy x Bor z Rozstání pod Ještědem)

Máme foto postojů našich "Hříbečků". Něco se povedlo, něco ne. Není to úplně jednoduché...ale všichni jsou fešáci a fešandy, no ne?

Hrátky se štěňátky - společné foto všech štěňat jezevčíků.

26.04.2020
Debbie

Konečně máme pro Vás fotky společných fotek štěňátek při venkovních hrách. Nasadili jsme jim rozlišovací obojky a do tří dnů si je navzájem "sundali" . Jezevčíci jsou prostě od malička vynalézaví. Naštěstí mi je známe a rozlišíme je i bez obojků. Čas běží a za malou chvíli, budou odjíždět do nových domovů.

Štěňata jezevčíků foto v nových domovech. Capetka zůstává doma.

30.07.2018
Cipísek (Monty) se svou milující paničkou.

Naše štěňátka Capetka, Capík a Cipísek se mají dobře. Přikládáme fotky z jejich nových domovů. Děkujeme majitelkám za zaslané zprávy a fotky pejsků!

Capetka je tak šikovná, hodná, velmi temperamentní a aktivní, že jsme se rozhodli, že zůstane doma.

 

Štěňata jezevčíků odcházejí do světa.

17.05.2018
capík

První štěňátka opouštějí rodnou stanici a začínají odjíždět - naši jezevčíčci. Přikládáme fotky v pěti týdnech a sedmi týdnech.

Štěňata jezevčíků tři týdny!!!

12.04.2018
Capí s maminkou.

Naši malí jezevčíci mají tři týdny. Představujeme Vám Capíka, Cipíska a Capetku . Pomalu se učí papat. Máme volného pejska i volnou fenečku!!!
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)