CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Plánujeme vrh anglických špringršpanělů na červenec 2022, štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Nové foto štěňátek jezevčíků standard drsnosrstých

Našim "Hříbečkům" už byly tři týdny. Jsou hrozně roztomilí a jsou to opravdoví Hřiby! Dostali jména: pejsci Ebon, Edar, Edy, Egon a Ergus, fenečky Ebi, Ejka a Eli.

Stále hledáme pro jednoho pejska nového páníka, který pokud možno bude myslivec, či bude s pejskem chodit na pravidelné procházky a pak ho třeba mít na gauči, jako společníka. A že "jezevci" dokáží být srandovní společníci a tou svou svéhlavičkou potěšit v každé situaci, to asi ani nemusím psátwink. Jsou vysoce inteligentní a pokud mu dáte správné "mantinely", budete mít super parťáka!

Celá parta Hříbečků pohromady. Nunínci, mazliví, voňaví, ťuťu ňuňu! Fenečky Ejka, Ebi a Eli. Pejsci Ebon, Edar, Edy, Egon a Ergus.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)