CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Máme posledního volného pejska anglického špringršpaněla! Odchov v Jindřichově Hradci!
PEGAS už má nového páníčka!!!

novinky/news

Strana:

Capetka není březí

22.03.2022

Capetka z Větrné paseky bohužel není březí. Sono potvrdilo, že miminka nebudou....příští krytí Capetky plánujeme na listopad - prosinec 2022. 

Capetka byla u ženicha!

02.03.2022
Chap - Chamarré Charmeur of Elven Star - Capetky ženich

Naše malá Capetka byla u námi vybraného ženicha 23.2. a vše dopadlo, jak má být. Ženich je krásný Chamarré Charmeur of Elven Star - Chap. Je hnědý s pálením, tygrovaný. Pokud Capetka ponese hnědý gen, budou štěňata černá s pálením, černá s pálením tygrovaná, hnědá s pálením  a hnědá s pálením tygrovaná. Pokud tento hnědý gen Capetka nenese, budou štěňata černá s pálením a černá s pálením tygrovaná. Tak se necháme překvapit.

Příjímáme rezervace na štěňátka z tohoto nadějného spojení!!!

Nové foto mini jezevčíků Ajky, Capíka, Dianky, Dráčka a plánované krytí Capetky.

15.02.2022
Ajka z Větrné paseky se má skvěle.

Naši malí jezevčíčci se mají skvěle, máme jejich nové foto. Moc všem děkujeme za zprávy a za fotky našich malých štěstíček!

Sdělujeme, že brzy pojedeme s naší Capetkou za krycím pejskem! Vybraný ženich Chamarré Charmeur of Elven Star je moc krásný, má úžasnou povahu a je hnědý s pálením - tygrovaný. Štěňátka z tohoto spojení budou hnědá s pálením - tygrovaná, nebo hnědá s pálením, nebo černá s pálením!!! Pokud máte zájem si rezervovat štěňátko, pište, volejte !!!

Nové fotky štěňátek jezevčíků drsňáků - Edyho, Egona, Edara,Erguse, Eli, Ebi, - Dante zkoušky z norování

14.12.2021
Edy

Jezevčíci drsnosrstí naše "Éčka" se mají dobře. Máme jejich nové fotky!

Pejsek EBON již našel nový domov, bude loveckým pomocníkem a společníkem celé rodiny!

Jezevčík Dante složil 21.10. zkoušky z norování nováčků, celkově získal 2. místo, rychlost 11 sekund, 84 bodů, místo Hrobčice u Bíliny. Majitelce gratulujeme!

Nová fotka Cipíska a Capíka

05.07.2021
Cipísek - Monty

Dostali jsme nové krásné fotky Cipíska - Montyho. Je spokojený a jeho majitelka má nejlepšího parťáka na světě! To rádi slyšíme a moc děkujeme za péči o Montyho! Máme fotky i Capíka - Barnabáška, má se dobře a novou fotku má i Ája - Tami. Moc všem děkujeme za fotky a za péči o naše maličkaté jezevčíčky!

Jezevčice Capetka byla u ženicha! Když se zadaří, budeme mít štěňátka!

03.05.2021
Narsilek a Cápa opojeni psí láskou.

Naše malá Capetka jela za  ženichem, za překrásným Narsilkem. Strávila u něj tři dny plné vášně a radostí ze života. Děkujeme za vzornou péči CHS of Elven Star. Klobouk dolů!!! Když všechno dopadne, tak jak má, štěňátka se narodí kolem 22.6. 

Rezervace na štěňátka už nepřijímáme!!!

Králičí jezevčice se mají dobře, Cápa zatím nehárá....

29.01.2021
Capetka z Větrné paseky a její máma Wega Gold Madeira.Letos je opravdu hodně sněhu.

Naše králičí jezevčice se mají dobře. Sdělujeme všem zájemcům o štěňátka, že Capetka se zatím stále nehárá....jakmile bude nějaká změna, ihned Vás budeme informovat!

Nová fotka jezevčíčka Capíka, Cipíska a Ajky

09.10.2020
Cipísek (Monty) z Větrné paseky pózuje.

Naši malí jezevčícci z Větrné paseky - Capík (Barnábášek) a Cipísek - Monty se má dobře, děkujeme majitelkám za jejich péči a za fotky!

Ajka se má také skvěle, díky majitelům za hezké fotky!

Nové zprávy o jezevčici Áje (Tami) a o vybraném ženichovi Capetky

06.08.2020
Narsilek - poslal kukuč pro Capetku! Prý je na ní už zvědavý!

Naše mini jezevčička Ája (Tami) se má moc dobře. Chodí do parku i do lesa. Jinak je to velký mazel a je zdravá. Taky byla týden ve psím hotelu a zároveň trošku psí školy neuškodilo. Děkujeme moc za zprávy a fotky majitelce!

Máme vybraného ženicha pro Capetku z Větrné paseky, sázíme na jistotu a tak krycí pejsek bude zkušený krycí pes a otec našeho vrhu B - Finarfin Silmaril of Elven Star.

 

Jezevčice králičí Capetka je chovná fenka! Nové fotky Capíka, Cipíska a Áji.

14.01.2020
Cápa, Čápa, Čapina, Čápě, Cápa, Čapička....zlobidlo všech zlobidel!

Králičí jezevčička CAPETKA z Větrné paseky se stala oficiálně chovnou fenečkou. Od Capetky plánujeme štěňátka cca na prosinec 2020. Dostali jsme pozdrav od Capíka - Barnabáška, od Cipíska - Montyho a od Áji - Tami. Děkujeme majitelům za fotky a zprávy o pejscích!
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)