CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Aktualizace v sekci výcvik loveckých psů.
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na jaro 2022!!!
Máme volné štěňátko - pejska jezevčíka drsnosrstého standard! K odběru ihned!

novinky/news

Strana:

Nová fotka Cipíska a Capíka

05.07.2021
Cipísek - Monty

Dostali jsme nové krásné fotky Cipíska - Montyho. Je spokojený a jeho majitelka má nejlepšího parťáka na světě! To rádi slyšíme a moc děkujeme za péči o Montyho! Máme fotky i Capíka - Barnabáška, má se dobře a novou fotku má i Ája - Tami. Moc všem děkujeme za fotky a za péči o naše maličkaté jezevčíčky!

Jezevčice Capetka byla u ženicha! Když se zadaří, budeme mít štěňátka!

03.05.2021
Narsilek a Cápa opojeni psí láskou.

Naše malá Capetka jela za  ženichem, za překrásným Narsilkem. Strávila u něj tři dny plné vášně a radostí ze života. Děkujeme za vzornou péči CHS of Elven Star. Klobouk dolů!!! Když všechno dopadne, tak jak má, štěňátka se narodí kolem 22.6. 

Rezervace na štěňátka už nepřijímáme!!!

Králičí jezevčice se mají dobře, Cápa zatím nehárá....

29.01.2021
Capetka z Větrné paseky a její máma Wega Gold Madeira.Letos je opravdu hodně sněhu.

Naše králičí jezevčice se mají dobře. Sdělujeme všem zájemcům o štěňátka, že Capetka se zatím stále nehárá....jakmile bude nějaká změna, ihned Vás budeme informovat!

Nová fotka jezevčíčka Capíka, Cipíska a Ajky

09.10.2020
Cipísek (Monty) z Větrné paseky pózuje.

Naši malí jezevčícci z Větrné paseky - Capík (Barnábášek) a Cipísek - Monty se má dobře, děkujeme majitelkám za jejich péči a za fotky!

Ajka se má také skvěle, díky majitelům za hezké fotky!

Nové zprávy o jezevčici Áje (Tami) a o vybraném ženichovi Capetky

06.08.2020
Narsilek - poslal kukuč pro Capetku! Prý je na ní už zvědavý!

Naše mini jezevčička Ája (Tami) se má moc dobře. Chodí do parku i do lesa. Jinak je to velký mazel a je zdravá. Taky byla týden ve psím hotelu a zároveň trošku psí školy neuškodilo. Děkujeme moc za zprávy a fotky majitelce!

Máme vybraného ženicha pro Capetku z Větrné paseky, sázíme na jistotu a tak krycí pejsek bude zkušený krycí pes a otec našeho vrhu B - Finarfin Silmaril of Elven Star.

 

Jezevčice králičí Capetka je chovná fenka! Nové fotky Capíka, Cipíska a Áji.

14.01.2020
Cápa, Čápa, Čapina, Čápě, Cápa, Čapička....zlobidlo všech zlobidel!

Králičí jezevčička CAPETKA z Větrné paseky se stala oficiálně chovnou fenečkou. Od Capetky plánujeme štěňátka cca na prosinec 2020. Dostali jsme pozdrav od Capíka - Barnabáška, od Cipíska - Montyho a od Áji - Tami. Děkujeme majitelům za fotky a zprávy o pejscích!

Králičí jezevčice Borůvka složila BZ.

27.11.2019
Vůdkyně Borůvky - Emičky vedla poprvé a byla moc spokojená s výkonem Emičky. Hlavně na barvě byla Emi špičková!!!

Borůvka z Větrné paseky - králičí jezevčice složila 2.11. barvářské zkoušky pod vedením své majitelky ve III. ceně s počtem bodů 61. Borůvka - Emička miluje svou vůdkyni a odložení se jí moc nelíbilo. Přesto je to úspěch a majitelce moc gratulujeme!

Capetka byla znovu na výstavě, nové foto Capíka.

27.09.2019
Capík je překrásný - tygrovaný pejsek.

Nedalo nám to a opět jsme vzali CAPETKU na výstavu. Tentokrát na Mezinárodní 24.8. do Mladé Boleslavi, kde ji posuzoval rozhodčí Paulo Lovaglio z Itálie. Opět byla v mezitřídě a opět získala ocenění velmi dobrá 1. Capetka má splněny podmínky pro chovnost.

Máme nové foto CAPÍKA - Barnábáška. Je krásný, má se výborně a moc děkujeme majitelce za nové fotky!

Capetka složila BZ a byla na výstavě.

17.07.2019
Capeta NVP velmi dobrá.

Naše malá jezevčice Capetka z Větrné paseky - Čápa, složila se mnou barvářské zkoušky 29.6. při OMS Děčín ve II. ceně. Je velmi temperamentní a tak se projevila i její zvědavost při odložení...nejlépe však jí baví pobarvená stopní dráha a to nezklamala. Zároveň jsem také předvedla na BZ v I. ceně Axe z Varů Karlových - malého musterlandského ohaře. Axík je úžasný, vylmi chytrý a vnímavý pes. A hned večer po zkouškách si pro něj přijel nadšený páníček.

Capetka získala na Národní výstavě v Mladé Boleslavi 13.7. od polského rozhodčího známku velmi dobrá a bonitací pro chovnost prošla bez ztráty kytičky. A je to králička, obvod hrudníku 27 cm. V tuto chvíli má podmínky pro chovnost splněny!

Jezevčice Capetka výlet na okukovací výstavu, výcvik.

02.06.2019
Pěkně se Čápo rozhlížej,brzy půjdeme taky na to!

Naše mini jezevčice Capetka z Větrné paseky, zvaná Čápa, byla na výstavě jen tak, rozhlížet se a otrkávat se. Taky je ve výcviku na zkoušky. V březnu již oslavila jeden rok. Výstava na ostro jí čeká v červenci a také bonitace do chovu, tak uvidíme, jak si ta naše temperamentní lumpice povede.
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008