CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Plánujeme vrh anglických špringršpanělů na červenec 2022, štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Nové foto mini jezevčíků Ajky, Capíka, Dianky, Dráčka a plánované krytí Capetky.

Naši malí jezevčíčci se mají skvěle, máme jejich nové foto. Moc všem děkujeme za zprávy a za fotky našich malých štěstíček!

Sdělujeme, že brzy pojedeme s naší Capetkou za krycím pejskem! Vybraný ženich Chamarré Charmeur of Elven Star je moc krásný, má úžasnou povahu a je hnědý s pálením - tygrovaný. Štěňátka z tohoto spojení budou hnědá s pálením - tygrovaná, nebo hnědá s pálením, nebo černá s pálením!!! Pokud máte zájem si rezervovat štěňátko, pište, volejte smiley!!!

Ajka z Větrné paseky se má skvěle. Capík (Barnabášek) krasaveček! Capík - Barnabášek pozoruje rybičky. Dianka (Ria) byla u nás v létě na hlídání. Je to šikula, moc hodná. Ale taky to zkouší, co kdyby ten její kukuč zabral, aby třeba mohla na gauč! Dráček (Spotík) pěkně roste a hezky se osrsťuje, začal se zajímat o fenečky a občas se mu nechce domů. Jasně svým kukučem ukazuje, proč, už domů? Když mě se zalíbila támhleta psí holka!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)