CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na květen 2023! Přijímáme rezervace!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na začátek února 2023! Betty je březí, příjímáme rezervace!!!
Vítáme Vás v novém roce 2023! Všem přejeme v tomto roce hodně zdraví a lásky

Sraz Větrňáků ve dnech 20.-22.7.2012

Naše stanice z Větrné paseky pořádala srazík odchovanců špringříků a i dalších psích kamarádů ve dnech 20.-22.7.2012 ve Velkém Šenově. Uskutečnili jsme malou výstavu, cvičili jsme přinášení zvěře, slídění, nahánění, barvy, pejsci zkusili i agiliťácký tunel a překážky a nakonec jsme byli na rozhledně. Podívejte se na foto.

Děkujeme všem za účast s pejsky, děkujeme za krásné fotografie Kamile, Kátě a Petrovi a za rok se zase sejdeme a pokud to zvládneme, bude to křepeloborderošpringří sraz!

Zleva Ebigeil z Větrné paseky, Acheron Ater Tracoin (Džejk) nahoře sedí Aspidela Abdita Tracoin (Rozárka) dole sedí Brazen Barathea Rockdale (Torry) a Xara z Větrné paseky (matka Džejka a Rozárky) Účastníci srazíku sobota 21.7. Malá výstava - nejhezčí pes srazu kokřík Janny. Předvádí se Acheron Ater Tracoin (Xara z Větrné paseky x Berberis of Klamar garden) výborný, BZ,BZH I.cena Předvádí se Aspidela Abdita Tracoin (Xara z Větrné paseky x Berberis of Klamar garden) Srazu i malé výstavy se zúčastnila naše Hedy Ostrý lovec, kterou si vzala na starost Kája od Pavlíků Tak kdo jde dál? Předvádí se Ebigeil z Větrné paseky (Uliana z Větrné paseky x Acer of Klamar garden)CHČR,CACIB,CAC,CAJC, ZVIII.c. Hubert z Větrné paseky (Borča z Větrné paseky x Archie z Pískové doliny) čeká, až na něj příjde řada A jdem na to, kachna a voda jsou připravené! Borča z Větrné paseky (Rendy z Větrné paseky x Picabo´s Blue Hope) přináší kachnu z rákosí. Hubert z Větrné paseky přináší kachnu z vody. I jezevčík Bars z Hustopečských rybníků se nenechal zahanbit a kachnu z vody vynesl! Acheron Ater Tracoin - Džejk krásně nese kachničku z vody. Naše Borča (Belinka) nese kachnu z vody. A Giulian z Větrné paseky (Rambo della Giuliana x Borča z Větrné paseky) vynáší kachnu z rybníka. Kokřík Jany odevzdává kachnu. Odpoledne nám přijeli ukázat práci při slídění i kamarádi s pointrem. Šikovná pointra. Malý odpočinek v trávě. A už jdeme na přinášení srstnaté - kokřík Jany Xara z Větrné paseky nese srstnatou. Belí hledej! Hledala jsem a našla jsem! Giuline hledej, třeba něco najdeš! Já jsem našel a přinesl jsem, neberte mi aportek! Zkoušeli jsme také barvy a Jany byl nadšený a svůj dosledovaný "kusů si nese všem hrdě ukázat. Giuliánek za piškot udělá všechno! Agiliťák Dyffin nám ukázal velký skok. Argus z Větrné paseky (Rendy z Větrné paseky x Picabo´s Blue Hope) zkouší skok přes překážku. Tak pojď Argusi, tunýlek! Argusek raději přinesl páníčkovi pernatou. Caisa Bohemia Jewellery - BZ,BZH,LZ,PZ - I. cena skáče agiliťáckou překážku. Caisa raději přináší paničce srstnatou zvěř. Agiliťáci Kamila s Ebigeil nám ukázují, jak to má vypadat. Naše parta v lese první den. Naše parta v lese druhý den (kam zas zmizel jezevčík se Simonou...?) Před rozhlednou... zase chybí jezevčík se Simonou (néééé já se fotit nebudu) Rozhledna Tanečnice nad Mikulášovicemi. Argusek získal nejlepší aportéra srstnaté a pernaté, Xara pak nejlepšího aportéra kachny. Každý vůdce se svým pejsek dostal pamětní listinu. A teď už ta slíbená odměna! Ještě pohled z vrcholu Tanečnice. Výhled směr na Německo Další výhled na Něměcko z Tanečnice.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)