CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Aktualizace v sekci výcvik loveckých psů.
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na jaro 2022!!!
Máme volné štěňátko - pejska jezevčíka drsnosrstého standard! K odběru ihned!

Výcvik loveckých psů - info pro rok 2021

CHS z Větrné paseky se zabývá výcvikem ostatních plemen loveckých psů ( jezevčíků, teriérů, honičů, slídičů a retrieverů).  Ohaře připravuji pouze na barvářské zkoušky, které ohař může složit podle zkušebního řádu pro jezevčíky a teriéry. V současné době se specializuji především na dosledy, tedy na BZ, BZH a LZ. Nově také připravím psa na ZVVZ (zkoušky k vyhledání, vyhánění a nahánění zvěře). Na PZ,SVP a VZ připravuji psi už jen ve vyjímečných případech.

Je možnost i výcviku individuelně, kdy majitel psa za mnou dojíždí dle dohody a potřeby. Majitele učím, jak připravit psa na požadované zkoušky a jak správně pracovat se psem.

Cenu, podmínky výcviku a další informace Vám sdělím e-mailem (kadlemika@seznam.cz, nebo telefonicky 602813706).

Po e-mailu a telefonu s výcvikem neradím!!! Radím pouze majitelům našich odchovanců, či hodně dobrým kamarádůmsmiley. Můj výcvik se opírá o letité zkušenosti se psy, o poznávání psů různých povah a nakonec i o celoživotní práci se svou smečkou. Ta mě naučila nejvíce a moji psi mě přivedli k této práci.

Můžete se podívat na fotogalerii psů, které jsem předváděla na různých typech zkoušek. Nejsou tam však z daleka všichni. 

Objednávky na rok 2021 a 2022 - výcvik a předvedení psa na zkouškách - nejsou žádná volná místa !!! Volná jsou místa jsou pouze po celý rok pro individuální výcvik - pomoc s přípravou na zkoušky.

 

Nevíte si rady se svým loveckým psem, netroufáte si na výcvik a předvedení?Jste časově zaneprázdněni? Zavolejte, nebo napište! Pejska Vám připravím a předvedu na požadované zkoušce, nebo Vám ukáži, jak se psem pracovat, jak ho připravit na loveckou zkoušku. Mám výcvikovou praxi s loveckými psy 35 let. Ráda poznávám psí duše a když do nich nahlédnu, podle toho s nimi zacházím. Každé plemeno je něčím zajímavé, každý pejsek je osobnost.

 

Nebojte se, svěřte mi svého čtyřnohého přítele, můj život jsou hlavně psi a to především lovečtí. Foxík Nesty Golden retriever Rody. Křepelák Mort. Jack russel teriér Hardy. Křepelačka Lessie. Naše borderka Hedy a alpská braka Bety. Štýrský brakýř Bad. Slovenský kopov Azzy a další a další.... Bloodhound Carbo dosledoval kus černé zvěře. S karelským medvědím psem výcvik na barvě. Karelák musel zvládnout nejprve poslušnost. Tak a jdeme na zkoušky.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008