CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Všechna špringří štěňátka jsou již zadaná!!! Příští vrh plánujeme na květen 2023!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na začátek února 2023!
CHS KEMADA nabízí ze spojení Nero z Větrné paseky x Akina z Niveckého dvora černobílou fenečku AlMU! Je ihned k odběru!!! V případě zájmu volejte pana Adámka na čísle telefonu: 775350708!!

Výcvik loveckých psů

Výcvik loveckých psů v roce 2022

09.11.2022

Letos se mnou cvičila Fanny Panenka (Freya) a Deborah od Mlýnského vršku. Majitelé jezdili na individuální výcvik a učili se disciplíny na ZV (Debbie), ZVVZ - (Freya) , BZ (Debbie) a Freya na BZH. Pomáhala jsem Nadě Markové cvičit Neronka na zkoušky z vodní práce. Sama jsem vycvičila a vedla bordíka Bernarda z Vinarských zahrad na BZ. Všichni mi udělali radost a výsledky dopadly takto:

FANNY Panenka - ZVVZ I. cena, 8.10. (OMS Děčín) BZH I. cena (prokázala hlasitost u kusu) - 30.10. (OMS Děčín)

DEBORAH od Mlýnského vršku - ZV I. cena (OMS Jablonec n.N.) , BZ I. cena 22.10. (OMS Děčín), BZH II. cena 30.10. (OMS Děčín)

NERO z Větrné paseky - VP I. cena 92 b. (OMS Česká Lípa)

BERNARD z Vinarských zahrad - BZ I. cena, 29.10. (OMS Děčín)

 

Výcvik loveckých psů - info pro rok 2022

20.01.2014
Nebojte se, svěřte mi svého čtyřnohého přítele, můj život jsou hlavně psi a to především lovečtí.

CHS z Větrné paseky se zabývá výcvikem ostatních plemen loveckých psů ( jezevčíků, teriérů, honičů, slídičů a retrieverů).  Ohaře připravuji pouze na barvářské zkoušky, které ohař může složit podle zkušebního řádu pro jezevčíky a teriéry. V současné době se specializuji především na dosledy, tedy na BZ, BZH a LZ. Nově také připravím psa na ZVVZ (zkoušky k vyhledání, vyhánění a nahánění zvěře). Na PZ,SVP a VZ připravuji psi už jen ve vyjímečných případech.

Je možnost i výcviku individuelně, kdy majitel psa za mnou dojíždí dle dohody a potřeby. Majitele učím, jak připravit psa na požadované zkoušky a jak správně pracovat se psem.

Cenu, podmínky výcviku a další informace Vám sdělím e-mailem (kadlemika@seznam.cz, nebo telefonicky 602813706).

Po e-mailu a telefonu s výcvikem neradím!!! Radím pouze majitelům našich odchovanců, či hodně dobrým kamarádům. Můj výcvik se opírá o letité zkušenosti se psy, o poznávání psů různých povah a nakonec i o celoživotní práci se svou smečkou. Ta mě naučila nejvíce a moji psi mě přivedli k této práci.

Můžete se podívat na fotogalerii psů, které jsem předváděla na různých typech zkoušek. Nejsou tam však z daleka všichni. 

Objednávky na rok 2022 - výcvik a předvedení psa na zkouškách - nejsou žádná volná místa !!! Volná jsou místa jsou pouze po celý rok pro individuální výcvik - pomoc s přípravou na zkoušky.

 

Nevíte si rady se svým loveckým psem, netroufáte si na výcvik a předvedení?Jste časově zaneprázdněni? Zavolejte, nebo napište! Pejska Vám připravím a předvedu na požadované zkoušce, nebo Vám ukáži, jak se psem pracovat, jak ho připravit na loveckou zkoušku. Mám výcvikovou praxi s loveckými psy 35 let. Ráda poznávám psí duše a když do nich nahlédnu, podle toho s nimi zacházím. Každé plemeno je něčím zajímavé, každý pejsek je osobnost.

 
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)