Příští štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na jaro 2027.
Po našem NEROVI z Větrné paseky je volný pejsek a fenka!!! (CHS z Velešovy Hábánky SK) tel: 732467227 odchov v ČR.
anglický špringršpaněl
17.04.2026
IN MEMORIAM - MENDY z Větrné paseky - 20.3.2013 - 18.3.2026
Dávala lidem radost a podávala pomocnou tlapku. Byla výborná canisterapeutka se zkouškami. Tentokrát si řekla o pomoc ona....ale do poslední chvíle se snažila nás utěšovat...bylo to velmi těžké se s ní rozloučit. Naštěstí máme její pokračování doma, dceru Werru, syna Yordana a vnuka Zariho. Byla úžasná, jedinečná...všem chtěla vždy pomoc..chybíš nám Mendičko.
04.03.2026
IN MEMORIAM - GIULIAN z Větrné paseky - 15.11.2009 - 18.2.2026. Přítel největší a nejvěrnější. Jeho vysoká inteligence a nesmírná oddanost zůstane navždy v mém srdci. Musel už jít...... A byl to den, kdy se brzy ráno narodila štěňátka a večer...... Sbohem můj věrný Giuliánku...hrozně mi chybíš...
27.11.2025
IN MEMORIAM - KARA z Větrné paseky 21.4. 2012 - 13.10.2025 Naše statečná kamarádka nás opustila...těžko se hledají slova. Výjimečná lovecky, výjímečná máma.
Více fotek v fotogalerii.
31.10.2022
IN MEMORIAM - BORČA z Větrné paseky - 1.1.2007 - 19.10.2022
(Oblastní vítěz, r.CAC, PZ, BZ, BZH, LZ, SVP, VZ) Nádherná duše, vysoce inteligentní fena, poslušná, věrná, prostě nej... odešla hned brzy za svým životním partnerem Rambem della Giuliana. Jsou teď spolu štastní ve věčných psích lovištích. Po Borče - Belince tu máme spousta úžasných potomků - Giuliana, Glorii, Gastona, Huberta, Karu, Kerda, Niké, Nera....vnoučata Belinku (Werru) mladší, Reishu, Yordana a další. Belí nikdy na Tebe nezapomeneme.
28.09.2022
RAMBO DELLA GIULIANA - IN MEMORIAM Musel už jít...odešel 30.8.2022, 10.9.2022 by se dožil 15 let. Přivezla jsem si ho z CHS v Itálii, kde jsem si původně jela pro štěně. Rambovi bylo patnáct měsíců a koukal na mě z kotce tak, že jsem ho tam nemohla nechat...poprvé jel autem 1200 km, poprvé měl na sobě vodítko v autě, zdálo se mi, že poprvé ho někdo drbal za ušima a pak už mi vkládal hlavu do rukou už pořád, poznával opatrně les, potůček...všechno se naučil. Zvládl se mnou i zkoušky PZ, BZ a BZH. Byl to nejhodnější pes na světě a teď už běhá s ostatními ve věčných lovištích...byl chovný, máme po něm syna Giuliana a vnouče Yordana.
28.03.2019
DIANA z Větrné paseky - IN MEMORIAM 18.2.2008 - 22.2.2019
Náhle odešla do věčných psích lovišť....vždycky to bolí a musíme se s tím smířit. Chovná fena, máma šikovných štěňat, kamarádka, milá, hodná. Výborná CAC, r.CAC, PZ II. cena, FUCO neg., DKK A/A. Máme její dceru Mendy, která má podobnou povahu, jako ona. Budeme na ní stále vzpomínat.
27.06.2017
IN MEMORIAM - Rendy z Větrné paseky 6.1.2003 - 16.6.2017 Museli jsme se s Rendou rozloučit, její stáří jí přemohlo. Velmi nám chybí, byla inteligentní, velmi vnímavá, milá, hodná, učenlivá...prostě tu chybí moc...Rendička - CAC, r.CACIB, PZ,LZ,BZ,BZH, SVP, VZ vše v I. ceně, DKK 0/1, FUCO negativní. Už běhá se svou maminkou Jennynkou a babičkou Borinkou ve věčných psích lovištích. V našich srdcích zůstane navždy.
25.01.2016
ULIANA z Větrné paseky - IN MEMORIAM
9.4.2004 - 19.1.2016 Uliana - Ladynka odešla náhle do věčných lovišť. Byla dcerou naší Kingly Kim Darrem Canis, matkou jednoho vrhu (Ebony, Exy, Endy, Ergus, Egon, Ebigeil). Moc nám chybí, mohla tu ještě s námi chvíli být.....
27.12.2015
NAIKY z Větrné paseky - IN MEMORIAM
30.3.2014 - 19.12.2015. Odešla velmi brzy do věčných psích lovišť. Udělala jsem maximum proto, abych jí záchranila, ale nepodařilo se......Byla jedinečná a vyjímečná. Bolí to.
29.09.2011
IN MEMORIAM - Borinečka (Kingly Kim Darrem Canis)
10.11.1996 - 13.9.2011 - Nejlepší pes mého života. Nevím co psát. Bolí to pořád a asi bude bolet dlouho.....jsem přesvědčená o tom, že takový pes jako byla Borinečka může být opravdu jen jeden.
CH ČR, 5x CAC, 1x r. CAC, 3x CACIB, BOB
ZV I.c, PZ I.c, LZ I.c, SVP I.c, BZ I.c, BZH I.c, VZ I.c, MMŠ - I. c.r.CACT, HZ - III.c.
Měli jsme její dcery Jennynku, Šamšulku, které už jsou také ve věčných psích lovištích. Máme dceru Ladynku, vnučku Rendy, pravnučku Belinku a určitě budeme mít i prapravnučku.