CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Máme štěňátka anglických špringršpanělů! Přijímáme rezervace ještě na dva pejsky!! Odchov v Jindřichově Hradci!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

JENNY Z VĚTRNÉ PASEKY - IN MEMORIAM

JENNY Z VĚTRNÉ PASEKY - IN MEMORIAM
11.12.1998  -  8.1.2003
Velmi brzy odešla do věčných lovišť. Velmi milá, přítulná, inteligentní, vynikající lovecká fena. Nechala po sobě 10 potomků. Složila zkoušky: PZ I.c, LZ I.c, SVP I.c, BZ I.c, BZH I.c, VZ I.c, HZ II.c.,MKVZ III.c., MMŠ II.c. Tyto všechny zkoušky může složit jen pes s pevnými nervy, s výbornými loveckými vlastnostmi a s výbornou spoluprácí s vůdcem.
Na výstavě získala titul r. CAC od zahraničního rozhodčího z Německa.
Máme její dceru Rendy, která je Jennynce velmi podobná v povaze a také má lovecké vlohy, jako její máma. Jennynka obdržela diplom za nejlepšího pracovního špringra KCHLS v roce 2002, tento diplom jsem převzala v březnu 2003 a nebylo mi při tom vůbec dobře.....
Jenny na MMŠ v Luhačovicích přináší kachnu z hluboké vody. Jennynka se vrací z dohledávky bažanta (MMŠ Luhačovice) Honzík Erhart a Jarda Šembera nás posuzovali na vodě (MMŠ Luhačovice v roce 2002) Nástup na MMŠ - jsme pátí v řadě od leva.... Po takové práci si snad zasloužím trochu bašty, ne? Společná fotografie nejlepších špringrů na MMŠ v roce 2002. Já a paní, Ing.Jarmila Jindřichovská s Penny od Kuňkálku, Roman Hubek s Parisem z Křížových alejí a Ing.Františe Siladi s Girem z Libockého dolu.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)