CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Budeme mít štěňátka anglických špringršpanělů cca 23.-25. července! štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

novinky/news

Strana:

Jezevčíci drsnosrstí "Hříbečci" - nové foto, zkoušky, výstavy - Cira, Dante, Dafné, Egon, Ejka, Edar, Ergus,Edy a Ebon

18.06.2022
Cira u Hříbečku - foto ze svodu 7.5.Šluknov, MVP Litoměřice, výborná 2, r.CAC

Jezevčíci CHS U Hříbečku jsou šikulové a mají i úspěchy na výstavách.

CIRA u Hříbečku - absolvovala jarní svod bez ztráty kytičky, a získala ocenění na Mezinárodní výstavě v Litoměřicích 21.5. - výborná 2, r.CAC, třída otevřená, rozhodčí Hana Spalová

DANTE u Hříbečku - MVP Litoměřice 21.5., třída otevřená - výborný 1, CAC DAFNÉ u Hříbečku - absolvovala barvářské zkoušky, OMS Ústí nad Labem, 4.6. v I. ceně, 80 bodů.

EGON u Hříbečku - MVP Litoměřice 21.5., třída mladých - výborný 2

EJKA, EDAR, ERGUS, EDA, EBON - Edar /Albertík/ byl u nás na návštěvě - moc děkujeme, máme nové fotky a zprávy o tom, že i ostatní se mají skvěle, jsou zdraví a páničci jsou z nich nadšeni. Všem majitelům gratulujeme k úspěchu, všem děkujeme za krásné fotky a zprávy!

EBON u Hříbečku - volný pejsek k zadání!!!

27.09.2021
EBON u Hříbečku - pejsek k zadání

EBON u Hříbečku - poslední volný pejsek z vrhu jezevčíků drsnosrstých standard! Hledáme pro něho vhodný domov v myslivecké rodině, nebo v akční rodině, kde bude mít dostatek procházek a zároveň  mazlení. Vážní zájemci pište, nebo volejte 602813706.

Dante u Hříbečku - výstava a bonitace

05.07.2021
Dante - výborný 1, Vítěz třídy mladých se štastnou majitelkou.

DANTE  u Hříbečku - jezevčík drsnosrstý standard získal na Klubové výstavy v Chomutově bez zádávání titulů ve třídě mladých ocenění výborný 1, Vítěz třídy mladých plus prošel bez ztráty kytičky bonitací pro chovnost. Gratulujeme majitelům a přejeme další úspěchy s pejskem!

Návštěva jezevčíka Danteho u Hříbečku, nové fotky Dandyho, Dafné, Dajdy a Debbie.

29.06.2021
Dante je nadějný roční lovecký pes i exteriérově krásný pes.

Přijel se k nám ukázat jezevčík drsnosrstý standard - DANTE u Hříbečku. Majitelé potřebovali rady ohledně uchovnění pejska a jestli to stojí za to. Ano stojí! Dante je velmi krásný roční pes! Budeme držet majitelům palce, aby pejska uchovnili a moc děkujeme za návštěvu!

Máme nové foto Dandyho, Dafné, Dajdy a Debbie, která je v Německu. Moc děkujeme všem za fotky a zprávy!

Jezevčice Betty byla u krycího pejska a zároveň dnešní zpráva (3.6.) že je březí!

26.05.2021
Bettynka mazel.

Drsnosrstá jezevčice BETTY u Hříbečku byla 11.5. úspěšně kryta psem BOR z Polesí Cikhaje. Pokud vše bude v pořádku, očekávát štěňátka z tohoto spojení budeme okolo 10.7. !

Nové foto jezevčíčků drsnosrstých Dandyho, Danteho, Draka, Dajdy, Dafné, Debbie a Cirušky.

05.11.2020
Dante u Hříbečku je opravdu fešáčký pes.

Jezevčíci drsnosrstí - CHS u Hříbečku, kteří jsou odchováváni u nás, se mají dobře. Většinou máme zprávy, že jsou to lovci, jsou to mazlové, ale mají svou hlavu. Což u jezevčíků je více než jasné. Máme foto Dandyho, Danteho, Draka, Dajdy, Dafné, Debbie a Cirušky.

CHS u Hříbečku zadá štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních! Lara a Betty jsou březí!

28.01.2020
Betty u Hříbečku - ZV II. cena 29.9.2019

Sonografické vyšetření jezevčic Lary z Chraštínského lesa a Betty u Hříbečku potvrdilo březost! Štěňátka ze spojení Lara z Chraštínského lesa x Bor z Rozstání pod Ještědem očekáváme koncem února a štěňátka ze spojení Betty u Hříbečku x Bor z Polesí Cikhaje očekáváme začátkem března! Z obou spojení očekáváme exteriérově výborná štěňata, lovecky nadaná a přitom ovladatelná.

Zadáváme štěňata nejen pro myslivost a chov, ale také jako skvělé společníky celé rodiny. Příjímáme rezervace!!!

V odchovech CHS od Hříbečku doplněn vrh "B".

Budeme očekávat štěňátka jezevčíků drsnosrstých koncem února a začátkem března!!!

08.01.2020
CHS u Hříbečku je nyní mé sestry.

Jezevčice Lara z Chraštínského lesa byla 28.12. kryta pejskem Borem z Rozstání pod ještěděm a Betty u Hříbečku 5.1. pejskem Bor z Polesí Cikhaje. Oba pejsci se projevili jako gentlemani a milovníci a tak když všechno bude v pořádku, budeme koncem února očekávat štěňátka od Lary a začátkem března od Bettynky.

Máte zájem o štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních z chovatelské stanice "U Hříbečku"? Kontaktujte nás!

Drsnosrstá jezevčice Betty je chovná! Plánujeme její krytí!

05.12.2019
Betty u Hříbečku - chovná fena, 2x výborná, CAJC, CAC, r. CACIB, ZN 75 b., ZV II. c. (hlas 3)

BETTY u Hříbečku se stala oficiálně chovnou fenou! Máme radost, že jsme splnili přání mamince. A budeme se snažit splnit další přání a to aby měla Bettynka štěňátka. Plánujeme její krytí úžasným psem Borem z Polesí Cikhaje. Bor má klidnou, vyrovnanou povahu a přitom lovec tělem i duší. Je naproto ovladatelný pes. Štěňátka budou nejen lovecky nadaná, ale budou i příjemnými společníky celé rodiny. Plánujeme i krytí její mámy - LARY z Chraštínského lesa z neméně úžasným psem Borem z Rozstání pod Ještědem! Bor je syn Uma z Hustopečských rybníků, který je otec Bettynky!

Štěňátka budou na památku maminky odchovávána na chovatelskou stanici "u Hříbečku", jejíž majitelkou je nyní moje sestra. Pokud máte zájem o štěňátka od Bettynky, nebo od Larinky, příjímáme rezervace!!!

Jezevčice Bettynka složila ZV.

26.10.2019
Závěr zkoušek vloh, jeden pejsek už odjel domů.

Jezevčice Betty u Hříbečku složila zkoušky vloh 28.9. ve II. ceně. Splnila tím podmínky pro chovnost. Hlasitost ukázala na stopě srnčí zvěře. Maminka by měla radost a doufám, že tam nahoře má!
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)