Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých očekáváme ve druhé polovině května ! Capetka je březí! Přijímíme rezervace!
Štěňátka angl. špringršpanělů očekáváme cca 25. dubna!!! Werra - Belinka je březí!!! Přijímáme rezervace!!!

Nové fotky jezevčíků drsňáků - Edyho, Edara, Frenny a Freyi

Dostali jsme krásné nové fotky pejska JDS - EDYHO u Hříbečku. Je vidět, že s páníky je všude a že se má skvěle.

Edar (Albertík) je čerstvě otrimován!

Frenny má kámoše ohaře a je to lovkyně!

Freya také loví, ale dobře je u páníčka na klíně!

Děkujeme majitelům za zaslání foteček!smiley

V zimě na horách. Venku za každého počasí. Fotka s každým zvířátkem. A u moře nesmí Edy taky chybět. Edy je šikula, který doprovází svou rodinu vždy a všude. Edar (Albertík) je moc hezky otrimovaný. V lese je to lovec každým coulem! Frenny je taky pořádná lovkyně! Lovecký ohař a jezevčík vždycky patřili na hájovnu do lesa a tak to je i s nimi! Freya je lovecká ďáblice a doma s páníkem milovaná společnice.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)