Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Máme štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých! Přijmeme rezervaci na pejska černého s pálením, tygrovaného!!!
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

Jezevčice Cira, Dajda a Ebi mají zkoušky, nové foto Edyho, Egona, Fanny, Farlowa a Frolíka.

CIRA u Hříbečku - ZV I. cena, 29.4. OMS ÚStí nad Labem 188 bodů

DAJDA u Hříbečku - ZN Petrovice OMS Č.Lípa, 1.10.22 obstála 74 b.

EBI u Hříbečku - ZN obstála 84 bodů, s časem 8 vteřin byla z šesti pejsků nejlepší, OMS Děčín 17.6. Měla jsem tu čest jí posuzovat. Vůdcům a zároveň majitelům moc gratulujeme!heart

Dostali jsme nové fotky Edyho, Egona a našich nejmladších odchovanců Fanny, Farlowa a Frolíka. Děkujeme a ať Vám dělají jen radost!

Cira u Hříbečku ZV I. cena Nástup na ZN, Ebi u Hříbečku pátá v řadě a nejrychlejší pejsek ZN. Edy u Hříbečku obllíbené místo. Edy jaro. Edy podzim 2022 Egon u Hříbečku Egonek bydlí společně s Dantem u Hříbečku, kámoši jak hrom. Fanny u Hříbečku Farlow před trimováním Farlow po trimování. Frolík s kámošem.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)