Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Nabízíme volné štěňátko jezevčíka trpasličího/králičího - pejska černého s pálením, merle - IHNED k ODBĚRU!!!
Do karty psů doplněn angl. špringršpaněl YORDAN z Větrné paseky - chovný pes v rodině
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

BORKA od Dvou tisů - IN MEMORIAM

BORKA od Dvou tisů - IN MEMORIAM
 30.5.1977 - duben 1992
chovatel: Vladimír Rejžek
Moje první fena anglického špringra. Špičková lovecká fena. Hlasitá na stopě zvěře a hlasitá i u zhlaslého kusu. Moje kamarádka do nepohody.
Složila PZ. Nepostradatelná na tenkrát ještě moc krásných honech na zajíce a bažanty. Vynikající aportér. Nemohla být chovná a já jsem snila, že budu mít štěňátka s PP......
Nikdy na ní nezapomenu. Otevřela mi cestu k náhlednutí do duše tak krásných a ušlechtilých psů, jako je anglický špringršpaněl.
Borka od Dvou tisů a já. Obě jsme zde opravdu mladé....Borce byl rok....
Název souboru Velikost Typ
Rodokmen Borky od Dvou tisů - IN MEMORIAM (pedigree) 40.5 KB doc
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)