CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka angl. špringšpanělů plánujeme také na březen a květen 2019!!!
Plánujeme štěňátka jezevčíků dlouhosrstých králičích-trpasličích na květen 2019!!!
Budeme štěňátka anglického špringršpaněla, Mendy je březí!!!
Budeme mít štěňátka border teriérů koncem ledna, Wanda je březí!!!

IN MEMORIAM - Borinečka (Kingly Kim Darrem Canis)

IN MEMORIAM - Borinečka (Kingly Kim Darrem Canis)

10.11.1996 - 13.9.2011 - Nejlepší pes mého života. Nevím co psát. Bolí to pořád a asi bude bolet dlouho.....jsem přesvědčená o tom, že takový pes jako byla Borinečka může být opravdu jen jeden.

CH ČR, 5x CAC, 1x r. CAC, 3x CACIB, BOB

ZV I.c, PZ I.c, LZ I.c, SVP I.c, BZ I.c, BZH I.c, VZ I.c, MMŠ - I. c.r.CACT, HZ - III.c.

Měli jsme její dcery Jennynku, Šamšulku, které už jsou také ve věčných psích lovištích. Máme dceru Ladynku, vnučku Rendy, pravnučku Belinku a určitě budeme mít i prapravnučku.

Borinečka Její neoblíběnější místečko, kdy jsme si ji přinesli domů. Asi proto byla tak moudrá, když spala mezi knihami... Něco přes půl roku - již bylo vidět, že bude krásná a mohutná. Jsme obě nervózní před MMŠ v Třeboni, ale neměly jsme proč...byla to I. cena, r.CACT a krásné páté místo z počtu 24 zúčastněných pejsků. První děti, mezi nimi Jennynka. 14 let Borinečka se štěňaty - Ursus, Uliana, Unkas a Urka - čtvrté štěně někde zrovna odběhlo... Borinka 14 let. Se smečkou na výletě - Bugi, Šamšulka, Bubušek a Borinka.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008