CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Všechna špringří štěňátka jsou již zadaná!!! Příští vrh plánujeme na květen 2023!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na začátek února 2023!
CHS KEMADA nabízí ze spojení Nero z Větrné paseky x Akina z Niveckého dvora černobílou fenečku AlMU! Je ihned k odběru!!! V případě zájmu volejte pana Adámka na čísle telefonu: 775350708!!

IN MEMORIAM RAMBO DELLA GIULIANA

RAMBO DELLA GIULIANA - IN MEMORIAM Musel už jít...odešel 30.8.2022, 10.9.2022 by se dožil 15 let. Přivezla jsem si ho z CHS v Itálii, kde jsem si původně jela pro štěně. Rambovi bylo patnáct měsíců a koukal na mě z kotce tak, že jsem ho tam nemohla nechat...poprvé jel autem 1200 km, poprvé měl na sobě vodítko v autě, zdálo se mi, že poprvé ho někdo drbal za ušima a pak už mi vkládal hlavu do rukou už pořád, poznával opatrně les, potůček...všechno se naučil. Zvládl se mnou i zkoušky PZ, BZ a BZH. Byl to nejhodnější pes na světě a teď už běhá s ostatními ve věčných lovištích...byl chovný, máme po něm syna Giuliana a vnouče Yordana. 

Rambušek léto 2022 Rambo desetiletý Rambo na srazu 2017 Tři naši starečkové podzim 2021 - Giuliánek, Belinka a Rambulínek Rambo jedinečný přítel, kamarád všech psů, kamarád štěňat, prostě hodný pes. V lese se svou věrnou družkou Belinkou a synem Giulianem. Bambulínek Měl rád bahno, mokro, ranní rosu...
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)