CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka angl. špringšpanělů plánujeme také na březen a květen 2019!!!
Plánujeme štěňátka jezevčíků dlouhosrstých králičích-trpasličích na květen 2019!!!
Budeme štěňátka anglického špringršpaněla, Mendy je březí!!!
Budeme mít štěňátka border teriérů koncem ledna, Wanda je březí!!!

novinky/news

Strana:

Nové foto jezevčice Wegy.

16.11.2014
Weguše v lese.

Jezevčice Wega Gold Madeira má nové foto. Hezky prospívá, hezky zlobí a nenechá nic na pokoji. Nejraději sundavá věci, které visí....a nakopak se věší na kalhoty návštěv. Prostě se s ní nenudíme!

Nečekaný přírůstek do smečky!

16.10.2014
Wega dva měsíce.

Naše smečka se v srpnu rozrostla o neplánovaný přírůstek jezevčíka trpasličího/králičího dlouhosrstého. Tento dáreček jsem nečekala (mám už dost velkou smečku).Je to černá fenečka s pálením a teď už jsou jí necelé čtyři měsíce. Je to velká uličnice, čipera, vysoce temperamentní a je chytrá jako opice. Pochází z chovatelské stanice GOLD MADEIRA, kde jsou tito malí čiperové vedeni jako lovečtí pomocníci a jsou zároveň exteriérově na vysoké úrovni. 
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008