CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Plánujeme vrh anglických špringršpanělů na červenec 2022, štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Nové fotky štěňátek jezevčíků drsňáků - Edyho, Egona, Edara,Erguse, Eli, Ebi, - Dante zkoušky z norování

Jezevčíci drsnosrstí naše "Éčka" se mají dobře. Máme jejich nové fotky!

Pejsek EBON již našel nový domov, bude loveckým pomocníkem a společníkem celé rodiny!

Jezevčík Dante složil 21.10. zkoušky z norování nováčků, celkově získal 2. místo, rychlost 11 sekund, 84 bodů, místo Hrobčice u Bíliny. Majitelce gratulujeme!

Edy Edy u Hříbečku Egon a Dante u Hříbečku Egonek a Dantík bydlí spolu. Pohodička Dante a Egon. Ejka Ejka Ebi u Hříbečku Edar u Hříbečku Ergus u Hříbečku (Billy) má velký přehled co se děje kolem. Ergusek - Billy je velký hračička. Ebon u Hříbečku má nový domov. Ebonek je štastný ve svém novém domově. I když to tak nevypadá, bude to hlavně pes lovecký. Já jsem velký šikula a ukážu Vám, že jsem lovec tělem i duší. Ebonek
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)