CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých plánujeme na březen 2024!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na prosinec 2023/leden 2024!!!

štěňata / puppies

Nové foto štěňátek špringrů.

21.06.2020
Foto 5,5 týdne. Yordan je velký mazlík, Yordanka je čiperná a zvědavá.

Štěňátkům je téměř 7 týdnů. Máme nové foto. Jsou to oba rozubradové, vše nové objevují v klidu a nic je nerozhází.

Nové foto štěňátek špringrů.

02.06.2020
Foto štěňat ve třech a půl týdne.

Štěňátkům Mendy jsou čtyři týdny. Jsou kulatá, strakatá a už pěkně žravá. Mamina je vždy po krmení pečlivě olíže. Jmenují se Yordan a Yordana. Tři a půl týdne jim bylo, když jsme je fotili.

Máme štěňátka anglických špringršpanělů.

11.05.2020
Hnědobílý pejsek YORDAN.

Mendy má dvě hnědobílá štěňátka, narodila se 5.5. Je to pejsek a fenečka. Obě štěňátka jsou zadaná. Jsou kulatá, macatá a Mendy je v pořádku.

Mendy je březí!

02.04.2020
Mendička miluje děti.

Dnešní sono potvrdilo březost Mendičky! Štěňátka z tohoto spojení očekáváme přibližně 9.-10.5. !!!

Reisha nezabřezla....budeme čekat vyšetření sonem na březost Mendy!

23.03.2020
Giulian, Werra-Beli, Mendy a Reisha.

Sono březost Reishy bohužel nepotvrdilo.....je nám to líto. Budeme tedy očekávat vyšetření sonem Mendy. Doufáme a věříme, že bude březí.

Reishu budeme krýt při přístím hárání t.j. přibližně koncem června - pokud máte zájem o štěňátko od Reishy, přijímáme již nyní rezervace!!!

Xanta a Xilke už jsou v nových domovech.

03.09.2019
Glorie, Xanta (Endží) a Gulian před odjezdem Endžínky.

Štěňátka špringrů XANTA a XILKE odjela do nových domovů. Pro Xantu - Angii, jsme hledali nový domov podruhé...poprvé nová majitelka měla velkou alergii na psí chlupy...Xantu jsme si vzali zpět a našli jí nový domov. Odjela 26.8. a bude žít po boku naší GLORIE - sestra Giuliana - a bude jí plnou oporou v jejím již starším věku. Bude i lovecky využita. Jejich páníček je skvělý a Glorie je úžasná fena. Xilke - Gerda odjela 1.9. za svými páníčky, na které u nás ještě chvíli čekala. Bude se mít také skvěle, bude lovit, bude společník a třeba i něco víc.

Nabízíme černobílou fenečku anglického špringra - XANTU!!!

05.08.2019
Xanta - Angie je velmi temperamentní šikovná fenka, velmi učenlivá a chytrá.

Pro velmi vážnou alergii na psí chlupy své nové majitelky se nám vrátila černobílá fenečka od Kary - XANTA. Slyší na jméno Angie - Endží. Loučení s ní bylo pro paníčky velmi těžké...hledáme jí touto cestou znovu nový domov. Zatím si u nás hraje se svou sestřičkou Xilke - Gerdou, která je zadaná a čeká na své nové majitele.

Chcete Angii? Volejte, nebo nám napište!

 

Štěňata Kary v nových domovech. Xilke ještě čeká.

09.07.2019
Xuri - Darcy, v novém domově.

Štěňátka Kary již odjela do nových domovů. Máme foto Xanny, Xanty, Xii, Xuriho, Xaviho, Xantose a Xilke. Mají úžasné páníky a mají se skvěle! Děkujeme novým majitelům za zaslané fotečky a zprávy. Fenečka Xilke je zadaná a ještě chvíli musí počkat na nového páníčka, aby mohla odcestovat trošku dál.

Štěňata Kary nové foto.

14.06.2019
Xaviho oblíbený kelímek

Špringří štěňátkům je sedm týdnů. Máme nové foto, brzy se s námi budou loučit.....za trpělivost při focení postojů a posedů štěňátek moc děkuji Nadě Markové.

Nové foto štěňátek Kary - čtyři týdny

22.05.2019
A už pořádně baštíme!

Máme nové foto štěňátek Kary, prospívají a začínají lumpačit. Už mají jména.

Všechna štěňátka od Karinky jsou zadaná, pokud máte zájem o naše štěňátko, můžete si ho rezervovat z tohoto spojení. Reisha je moc hodná a věříme, že bude stejně šikovná mamina, jako její máma Kara.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)