CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka border teriérů plánujeme na květen 2021! Rezervace již nepřijímáme!!!
Štěňátka jezevčíků standard drsnosrstých plánujeme na květen 2021! Přijímáme rezervace!!! Kompletně se staráme o CHS u Hříbečku!!!
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca únor 2021! Rezervace již nepřijímáme!!!
Štěňátka anglických špringršpanělů od Reishy plánujeme na měsíc únor 2021! Štěňátka od Werry na konec února 2021!!! Rezervace již nepřijímáme!!!

Foto špringřích štěňat v sedmi týdnech a odjezd do nového domova Yordanky.

Čas letí a Yordanka už odjela do nového domova. Má úžasnou novou rodinu a stále dostáváme zprávy, jak se jí daří. Yordan pojede za pár dní do nového domova, ale zůstává v rodiněheart. Fotili jsme štěňátka v postoji na sedmém týdnu.

Celá rodinka pohromadě - otec Giulian, matka Mendy a obě mimi Yordan a Yordanka už s novou paničkou. Yordanka v postoji v sedmi týdnech. Je to naprosto mimořádná fenečka v povaze. Yordanka je moc milá a krásná fenečka. Yordan ne a ne chvíli v klidu postát. Nakonec se podařil alespoň tento postojík. Yordan je velmi temperamentní psík a stále vymýšlí nějaké lumpárny. Rádi si hrajeme, ani kopřivy nám nevadí. Bráško, pojď si hrát! A už jste zase o týden těžší! Yordanka se seznamuje s novým přítelem. Seznamování dopadlo dobře. Yordanka už řádí v novém domově jako nic.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008