CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Aktualizace v sekci výcvik loveckých psů.
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na jaro 2022!!!

Foto špringřích štěňat v sedmi týdnech a odjezd do nového domova Yordanky.

Čas letí a Yordanka už odjela do nového domova. Má úžasnou novou rodinu a stále dostáváme zprávy, jak se jí daří. Yordan pojede za pár dní do nového domova, ale zůstává v rodiněheart. Fotili jsme štěňátka v postoji na sedmém týdnu.

Celá rodinka pohromadě - otec Giulian, matka Mendy a obě mimi Yordan a Yordanka už s novou paničkou. Yordanka v postoji v sedmi týdnech. Je to naprosto mimořádná fenečka v povaze. Yordanka je moc milá a krásná fenečka. Yordan ne a ne chvíli v klidu postát. Nakonec se podařil alespoň tento postojík. Yordan je velmi temperamentní psík a stále vymýšlí nějaké lumpárny. Rádi si hrajeme, ani kopřivy nám nevadí. Bráško, pojď si hrát! A už jste zase o týden těžší! Yordanka se seznamuje s novým přítelem. Seznamování dopadlo dobře. Yordanka už řádí v novém domově jako nic.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008