Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Štěňátka anglických špringršpanělů pozor změna plánu! Štěňátka plánujeme na duben 2024!
Štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých plánujeme na březen 2024!
Omlouváme se za zpožděné aktualizace!

štěňata / puppies

Foto štěňátek špringrátek ve stáří 1,5 týdne

30.03.2022
Foto štěňátek špringrátek ve stáří 1,5 týdne

Štěňátka špringrátka jsou kouzelná, všem se daří dobře, mamina Werra-Beli se o ně dobře stará a má pro všechny dostatek mlíčka. 

Máme štěňátka anglických špringršpanělů!

26.03.2022
Foto štěňat stáří 1,5 týdne.

Werra porodila 15.3. šest krásných černobílých štěňátek. Dva pejsci a čtyři fenečky, z toho jedna s pálením, jsou v pořádku a maminka také. Štěňátka jsou zadaná!

Plánujeme vrh od feny ULRIKY z Větrné paseky, krycího pejska ještě upřesníme. Štěňátka budou odchovávána v Jinřichově Hradci. Pokud máte zájem o štěňátko od ULRIKY, napište nám, nebo zavolejte!!! 

Štěňátka v nových domovech, nová fotka otce štěňat.

03.05.2021
Zaira

Fotky některých štěňátek z nových domovů. Mají se skvěle! Máme novou fotku otce štěňátek - Enza - Endžika. Děkujeme všem za fotky!

Štěňátka špringršpanělů fotky a odjezdy do nových domovů.

14.04.2021
Zarek

Štěňátka špringršpanělů mají fotky v postoji v 7,5 týdnech a další fotky z jejich života do devíti týdnů doplníme co nejdříve....Některá již odjedla do nového domova. Uteklo to nějak moc rychle....Mají skvělé páníčky a budou se mít dobře.

Nové foto štěňátek anglických špringršpanělů.

15.03.2021
ZAREK

Štěňátkům je 4,5 týdne. Jsou to macatá, ňuňatá, miloučká miminka. Ale už se projevují, jako opravdové šelmy psovité. Když se plížím brzy ráno, abych je nevzbudila, ozve se vrrrr, haf, haf...to vrchní hlídač Zarek hlídá celou smečku! Před krmením se hlasitě nejvíc ozývá jak Zarek, tak Zayne! Někteří jsou vyrovnanější a vědí, že prostě přinesu krmení a nemusejí tak "křičet". Při hrách jsou akční všichni, štěkají, povrčávají. V každém případě jsou to již velké osobnosti teď.

Štěňátka špringršpanělů - tři týdny

04.03.2021
Odpočinek

Máme nové foto štěňátek špringrátek. Jsou jim tři týdny. Hezky se učí papat, začínají poštěkávat, vrčet, jsou prostě roztomilá.

Nové foto štěňátek anglických špringršpanělů.

21.02.2021
Pejsek 1 - ZAREK

Štěňátkům je deset dní. Všechna jsou v pořádku a máma Belinka (Werra) také. Máme nové fotky jednotlivých miminek.

Máme štěňátka anglických špringršpanělů!

14.02.2021
Foto štěňátek druhý den.

Werra-Belinka porodila 10.2. v pozdních večerních hodinách šest krásných štěňátek. Dvě fenečky, černobílou a hnědobílou a čtyři pejsky, tři černobílé a jednoho hnědobílého. Všechno proběhlo v pořádku, maminka i miminka jsou v pořádku.

Všechna štěňátka z tohoto spojení jsou zadaná!

Info o posunutí vrhu štěňat anglických špringrů od Reishy

13.07.2020

Všechny naše zájemce o štěňátka špringršpanělů musíme informovat, že ze zdravotních důvodů Reishy odkládáme plánovaný vrh na měsíc leden - únor 2021. Věříme, že všechno bude v pořádku a že se štěňátek od Reishy dočkáme.

Foto špringřích štěňat v sedmi týdnech a odjezd do nového domova Yordanky.

06.07.2020
Celá rodinka pohromadě - otec Giulian, matka Mendy a obě mimi Yordan a Yordanka už s novou paničkou.

Čas letí a Yordanka už odjela do nového domova. Má úžasnou novou rodinu a stále dostáváme zprávy, jak se jí daří. Yordan pojede za pár dní do nového domova, ale zůstává v rodině. Fotili jsme štěňátka v postoji na sedmém týdnu.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)