CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka angl. špringršpanělů nemáme!!! Plánujeme je až na jaro 2022!!!
Štěňátka jezevčíků standard drsnosrstých plánujeme kolem 10.7.2021! Fena Betty byla úspěšně nakrytá. Rezervace již nepřijímáme! Kompletně se staráme o CHS u Hříbečku!!!
Štěňátka border teriérů plánujeme na začátek července 2021!!! Rezervace již nepřijímáme !!!
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na druhou polovinu června 2021! Rezervace již nepřijímáme!!!

Nové foto štěňátek anglických špringršpanělů.

Štěňátkům je 4,5 týdne. Jsou to macatá, ňuňatá, miloučká miminka. Ale už se projevují, jako opravdové šelmy psovitécheeky. Když se plížím brzy ráno, abych je nevzbudila, ozve se vrrrr, haf, haf...to vrchní hlídač Zarek hlídá celou smečku! Před krmením se hlasitě nejvíc ozývá jak Zarek, tak Zayne! Někteří jsou vyrovnanější a vědí, že prostě přinesu krmení a nemusejí tak "křičet". Při hrách jsou akční všichni, štěkají, povrčávají. V každém případě jsou to již velké osobnosti teď.

ZAREK ZAYNE ZURU Zoro ZAIRA ZOREEN S maminkou foto ve čtyřech týdnech. Zleva Zoro, Zuru, Zoreen, Zaira, Zarek a Zayne. Máma Werra-Beli je vzorná matka. To se někdo stará a tatínek to má na háku!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008