CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Budeme mít štěňátka anglických špringršpanělů cca 23.-25. července! štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Foto štěňátek v sedmém týdnu a odjezdy do nových domovů, návštěva otce štěňat.

Máme foto štěňátek v sedmém týdnu, snažili jsme se o postoje a o posedovky. V tuto chvíli jsou již štěňátka ve svých nových domovech, ještě chvíli u nás čeká na odjezd Arietka. Noví páníčci jsou skvělí a naše mimina se mají dobře. Přijel nás navštívit otec štěňátek se svou majitelkou. Byl na ně očividně zvědavý a každé  "postupně" prozkoumalcheeky. Děkujeme za návštěvu, bylo to fajn. 

Alvin Alvinek Artuš Artušek Abigail - Ebinka Ady Arieta Arleta Abigail má novou kamarádku. Alvinkův nový kamarád je náš Gaston, bratr Giulianka. Artuš se seznamuje s novým kámošem Vigem. Vigo pracuje jako záchranářský pes a je to také Větrňák. Artuš je nový parťák do jeho týmu. Arletka hned našla místečko v kočárku. Argus Modraszek pečlivě sleduje své potomky. Argus učí své potomky slídit v trávě. Arietka se v horku chladí. Přijela na návštěvu ke svému dědovi Neronkovi. Nero a jeho vnučka Arietka. Co ty jsi zač? Ahá, vnučka moje!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)