Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Máme štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých! Přijmeme rezervaci na pejska černého s pálením, tygrovaného!!!
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

Nové foto štěňátek jezevčíků drsňáčků ve čtyřech týdnech!

Štěňátkům jezevčíčkům drsňákům jsou čtyři týdny. Mají se čile k světu. S jedním pejskem jsme se museli rozloučit....máme tedy čtyři pejsky a tři fenečky.

Máme ještě volnou fenečku a dva pejsky!

Pokud máte zájem o fenečku, nebo pejska z tohoto spojení, napište, nebo zavolejte! Hledáme páníky nejen myslivce, kde bude jezevčík loveckým pomocníkem i společníkem, ale i páníky, co budou s jezevčíkem chodit na procházky, výlety a přitom se mazlit na gauči. 

Štěňátka stáří čtyři týdny už pěkně baští. Pejsci Fenečky S maminkou ve stáří tří týdnů. Nové foto štěňátek jezevčíků drsňáčků ve čtyřech týdnech!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)