CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme na jaro - léto 2022! Přijímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů plánujeme na jaro 2022!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na polovinu března 2022!!!

Nové foto štěňátek jezevčíků standard drsnosrstých z nových domovů

Máme zprávy a fotky od některých odchovanců CHS u Hříbečku. Děkujeme moc a přejeme všem krásné chvíle s jezevčíky drsňáky!

 

Egon u Hříbečku se svým starším bratrem Dantem u Hříbečku. Jsme rádi, že jsou kluci spolu. Egon před odjezdem z domova s mámou Bettynkem a novým páníčkem. Egonek už zastává hlídání nového domova společně s Dantíkem. Ale už bych šel spát... Tak pojď ty mladší bráško! Edy u Hříbečku v novém domově. Edy zkoumá nový domov. Edy dostal novou hračku. Ergus (Billy) s novou paničkou. Ergusek (Billy) má krásný pelíšek. Chceš ochutnat mrkvičku Billy? Taky jsem aktérem různých akcí, ale většinou mě hróóózně unaví. Billy Edar se hned zaučoval v jízdě autem. Edar bude "lesní" pes. Ejka jede do nového domova. A už je tam a odpočívá. Ejka u nás před odjezdem, v pozadí máma Betty.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)