Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Máme štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých! Přijmeme rezervaci na pejska černého s pálením, tygrovaného!!!
Máme špringří štěňátka! Štěňátka jsou všechna zadaná!

Štěňátkům jezevčíkům drsňákům bylo šest týdnů a mají nové foto.

Je to banda rošťáků a lotrů! Perou se, štěkají, šmejdějí, prostě správní jezevčíci drsňáci! Máme z nich radost a našli jsme jim ty nejlepší páničky! Všichni jsou zadáni a doufáme, že budou platnými pomocníky myslivců a věřnými společníky celé rodiny! Uteče to jako voda a půjdou do nových domovů. Protože tu máme stále zimu, zatím si užívají teplo domova a šmejděj aspoň po bytě. 

Naši loupežníci Falco, Farlow, Fík, Frolík, Fatty, Frenny a Freya. Pejci Fenečky zleva Freya, Frenny a Fatty Pejsek u Hříbečku
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)