Chovatelská stanice z Větrné paseky - anglický špringršpaněl a jezevčík dlouhosrstý trpasličí/králičí
Štěňátka jezevčíků trpasličích-králičích dlouhosrstých očekáváme ve druhé polovině května ! Capetka je březí! Přijímíme rezervace!
Štěňátka angl. špringršpanělů očekáváme cca 25. dubna!!! Werra - Belinka je březí!!! Přijímáme rezervace!!!

Národní výstava Mladá Boleslav 15.8.- velký úspěch křepeláka Jacka

Jack z Větrné paseky - německý křepelák získal v osmi letech ve třídě veteránů výborný 1, BOV (nejlepší veterán) BOB (vítěz plemene)! Jack má již hodně úpěsných potomků u nás i v zahraničí. Působí v CHS AXALLY. Děkujeme majitelům za vzornou péči o Jacka a o jeho vzorné předvádění na výstavách a zkouškách! Moc si toho vážíme! Také děkujeme za nádherné fotografie!

Jack z Větrné paseky osmiletý Jack Jack aportér. Šikula Jack Moudrost a inteligenci osmiletý Jack nezapře. Národní výstava 15.8.2020 Mladá Boleslav - JACK výborná 1, BOV (nejlepší veterán), BOB (vítěz plemene)
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)