CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Máme štěňátka anglických špringršpanělů! Přijímáme rezervace ještě na dva pejsky!! Odchov v Jindřichově Hradci!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

novinky / news

Strana:

Krásný zbytek vánoc a vše nej do nového roku!!!

26.12.2019
Přejeme všem i dostatek sněhu, špringři ho milují!

Přejeme všem krásný zbytek vánoc a do nového roku hodně zdraví, štěstí a lásky! Hodně radostí s pejsky, dávejte jim co nejvíc lásky a oni Vám to stokrát vrátí!!!

Děkujeme všem za krásná přáníčka, některá z nich zde přikládáme.

Nové fotky štěňátek od X

26.12.2019
Xarina

Nové fotky odchovanečnů od X po máme Kaře a Godinovi. Všichni jsou velmi lovecky nadaní a musí a ně být pevná ruka, ale jsou úžasní, učenliví, jedineční.

Smutná zpráva - odešla do věcných lovišt URKA

12.12.2019
Urka z Větrné paseky

7.12. odešla do věčných psích lovišť URKA z Větrné paseky. Žila krásný život v polské chovatelské stanici Kotyledon a jsou po ní krásní potomci. Je nám to moc líto....

Nero - Mezinárodní výstava Praha, Viola - Národní výstava Olomouc

10.12.2019
Nero v rukách Naďi připraven na výstavu - nácvik postoje.

NERO z Větrné paseky - Mezinárodní výstava Praha 30.11. , třída pracovní, výborný 2, r. CAC (rozhodčí Renata Niklasiewicz PL). Nera předváděla Naďa Marková, která odvedla s Nerem kus velké práce, jednak byl krásně upraven a jednak ho skvěle předvedla. Moc děkujeme Nadě za její vynikající práci!

VIOLA z Větrné paseky získala na Národní výstavě 7.9. v Olomouci ocenění velmi dobrá 2. (rozhodčí Tibor Havelka SK) Gratulujeme majiteli!

Portos ZV, Scotty PZ, Vendy zkoušky v Německu, Reisha BZ a BZH.

21.11.2019
Vendy z Větrné paseky

Na odchovanci špringrů složili zkoušky - 

Portos z Větrné paseky - zkoušky vloh - 12.9., I.cena., hlas 4, nos 4,

Scotty podzimní zkoušky - II.cena, 28.9. OMS Ostrava,

Vendy složila v Německu zkoušky, které jsou podobné našim ZV - JP, I. cena 134 bodů, hlasitost na stopě 4

Všem majitelům a zároveň vůdcům moc gratulujeme!!!

Naše Reisha barvářské zkoušky honičů 27.10. v I. ceně 196 bodů a 2.11. barvářské zkoušky v I. ceně 100 bodů a ve svém kategorii vyhrála.

Giulian slavil narozeniny, 5.10. ZVVZ Giulian a Hubert

16.11.2019
Naši dědečkové to zvládli skvěle!

Giulian z Větrné paseky oslavil 15.11.2019 desáté narozeniny! Přejeme mu stálý pracovní elán a hodně zdravíčka! A že je pořád v super kondici dokázal 5.10. , kdy se mnou složil ZVVZ v I. ceně s počtem bodů 100 a zkoušky vyhrál. Jsou to sice jednoduché zkoušky, ale pokud pes neumí nahánět a bojí se výstřelu...nebo naopak po výstřelu šílí a chce hledat v leči, tak nemá cenu se psem na zkoušky chodit. Rovněž tak svou výbornou pracovní kondici ukázal Hubert z Větrné paseky ve věku 8,5 roku, který se svou vůdkyni Káťou Kolářovou obhájili také I.cenu s počtem bodů 95 a byli hned druzí za námi. Promokli jsme hrozně...ale všichni psi pracovali krásně a užili jsme si krásný zkouškový den.

Návštěva Irana a Viga - záchranářských psů.

21.10.2019
Bylo teplo a taky psi dost lítali...a nejvíc Beli...zleva Iran, Vigo, Mendy a Werra-Beli.

Na sraz nemohli přijet Romana a Petr Meduňovi - majitelé našeho Irana a Viga. Chvíle klidu a odpočinku trávili v našem kraji a tak 26. 9. zavítali k nám. Byli jsme hlavně zvědaví, jak vyrostl VIGO a jak mu jde výcvik záchranářského psa. Naše Werra-Beli se vyřádila s Vigem a taky se přijela podívat na Viga Káťa - majitelka otce Viga - Huberta. Bylo to krásné odpoledne, plné psí příběhů a řádění psů. Děkujeme manželům Meduňovým za návštěvu i za krásné fotky a věříme, že na sraz 2020 dorazí!

Malý srazík ve dnech 3.-4.9.2019

18.10.2019
Zleva Gardon, Kerd, Bettynka, Werra-Beli, Giulian, Niké a Hubert.

Odjezd na dovolenou jsme si museli posunout o pár dní a tak jsme si udělali takový malý srazík. Přijel Kerd, Gardon, Nero a Niké s Hubertem. Cvičili jsme, Kerd si zkusil práci na barvě - šlo mu to výborně. Niké si barvu prošla cvičně a Nero také. Nějaký aportík se také našel. Druhý den jsme si udělali výlet na rozhlednu. Super dva dny stály za to.

Na návštěvu přijeli Uriana a Shaggy.

27.09.2019
Uriana - Meggie - nastupovat a jedeme na rozhlednu Tanečnici!

Páničci URIANY- Meggie, nemohli přijet na sraz a tak nám Meggie přijeli ukázat 15.8. URIANA - Meggie je kus feny a učí se nosework a je v tom velmi šikovná! Fenečka má moc hodné a milé páničky, děkujeme jim moc za milou návštěvu a určitě se zase někdy sejdeme!

Další pejsek, který nemohl přijet se svými pániky na sraz je Shaggy, který se nám přijel ukázat 24.9. Užasný milý pes, se skvělými páníky, kteří si hned zároveň udělali výlet do Národního parku Česko-Saské Švýcarsko. Budeme ještě čekat na nějaké fotečky a moc děkujeme za návštěvu.

Reisha složila ZVP, Scotty LZ a Kerd PZ!

14.08.2019
Konečný nástup na vodní práce.

27.7. jsem s Reishou zvládla zkoušky z vodní práce v I. ceně 90b. Reisha byla skvělá. Scotty složil se svým vůdcem 10.8. LZ ve III. ceně, 237 b., při OMS Šumperk. Blahopřejeme majiteli, Scotty je ještě mladý, příště to už bude dle páníčka určitě lepší!

10.8.2019 složil KERD se svou majitelkou a vůdkyní podzimní zkoušky ve II. ceně, 177 b. což je krásný výsledek. Kerdík jezdil k nám na výcvik a vše už zvládá výborně. Moc majitelce gratulujeme a děkujeme za vše, co pro Kerdíka udělala.
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)