CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Aktualizace v sekci výcvik loveckých psů.
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na jaro 2022!!!

Zpráva o krytí Werry, Viola chovná fena, nové fotky Yordanky a Yordana, nové foto Wendy.

Naše Werra (Beli) byla 15.12. kryta psem Enzo Black Pearl Veil. Endži se projevil jako něžný gentleman a i když Beli byla při prvním krytí nesvá, přesto se krytí podařilo. V lednu pojedeme s Beli na sonografické vyšetření zjistit, jestli zabřezla. Pokud ano, budeme očekávat v polovině února štěňátka z tohoto spojení.

Yordan a Yordana jsou pořádní hafani a jsou velmi lovecky nadaní. Mají se dobře. Děkujeme za zprávy o nich a za fotky.

Viola z Větrné paseky se stala chovnou fenou. Gratulujeme majiteli!

Wendy (Sofie) má nového kamaráda Baddyho. Děkujeme za fotky majiteli!

Enzo - Endži - je rodinný přítel a mazel a zároveň je lovecky veden. Enzo přináší lišku. Enzo na výstavě. Endži v den krytí se svou majitelkou. Musel se jít vykoupat do rybníka! Viola se stala chovnou fenkou. Velmi dobrá, výborná - vítěz třídy mladých, BZ II.c., ZV II.c., DKK B, FUCO negativní po rodičích, DVO je prosté. Yordanka v v šesti měsících věku. Něco dostanu dobrého, že? Yordanka. Foto v pěti měsících - Yordan. Foto v šesti měsících. Dejte mi už pokoj, jo...! Wendy (Sofie) má nového přítele Baddyho. Wendy - Sofie, foto jaro 2020.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008