CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Aktualizace v sekci výcvik loveckých psů.
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na jaro 2022!!!

Nero a Mendy canisterapeutické zkoušky

Nero se stal 4.12. canisterapeutickým psem a Mendy 19.12. Zkoušky s nimi složila Naďa Marková. Moc Nadě děkuji a vážím si toho. Zde je její příběh:

Můj velký sen bylo stát se canisterapeutem a složit s Nerem z Větrné paseky canisterapeutické zkoušky. Vybrala jsem si spolek - TAM, KDE ZVÍŘATA POMÁHAJÍ a tím to vše začalo. Nejdříve jsem u tohoto spolku absolvovala víkendový seminář VÝCHOVA A POSLUŠNOST PSA. Nero se po tomto semináři jevil, že by mohl canisterapeutickou zkoušku udělat. Já jsem se chtěla ještě více o canisterapii dozvědět a tak jsem ještě absolvovala týdenní WORKSHOP v srpnu, opět pod vedením uvedeného spolku. Teď jsme již byli oba na zkoušky připraveni a nic nebránilo tomu se na kurz canisterapie přihlásit. A jak to celé dopadlo? Oba jsme zkoušku úspěšně složili. Teď nás oba čeká tuto krásnou práci vykonávat co nejzodpovědněji, jak to jen půjde. Canisterapii budu vykonávat v Integrovaném centru pro osoby se zdravotním postižením. Tím chci poděkovat všem, kteří mě podpořili, zejména rodině a zaměstnavateli.

Naďa ještě složila zkoušky s naší Mendy z Větrné paseky 19.12., která je pro tuto práci naprosto vlohová. Sama se nabízí k pohlazení a podává všem pacičky. Dobře se nechá polohovat. Mendy bude jezdit společně s Nerem pracovat k lidem, kteří potřebují láskyplný dotyk chlupatého stvoření.

Dva Větrňáčtí canisterapeuti Mendy a Nero. Mendy Mendy certifikát. Spokojená Naďa s Nerem a s Mendy. Nero Nero je na svou paničkou pyšný. Naďa si splnila svůj sen.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008