CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Máme štěňátka anglických špringršpanělů! Přijímáme rezervace ještě na dva pejsky!! Odchov v Jindřichově Hradci!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

novinky / news

Strana:

Werra nové foto, Yordan v novém domově, Yordanka nové fotky.

07.08.2020
Werra z Větrné paseky

Werra - Beli nová fotka v postoji. Návštěva u Nera a stříhání. Yordánek odjel do nového domova máme nové fotky Yordanky. Oba se mají skvěle, mají milující rodiny.

Trocha tréninku neuškodí, je tu na výcvik i borďák.

05.05.2020
Pěkně pones Reisho

I v této nelehké době chodíme trochu pocvičit, proběhnout psy a hlavně si zlepšit náladu! Na výcvik je tu bordík Edy, je moc hodný a šikovný. Učí se disciplíny na barvářské zkoušky.

Špringra Mendy bude mít štěňátka začátkem května.

13.03.2020
Giulian a Mendy patří k sobě.

Naši Větrňáci Mendy a Giulian se už dlouho mají rádi a tak konečně si mohli říci naplno své ano a pokud vše dobře dopadne, štěňátka budou očekávat okolo 9.5.

Pokud máte zájem o štěňátka od Mendičky a Giuliana, přijímáme rezervace!

Nové foto Xarra, Xanny, Xanty, Xii, Westona, Ulaiky a Uriany, smutná zpráva o Xarovi a Yokovi.

02.03.2020
Xarro je kus psa.

Máme nové fotky našich špringrátek Xarra, Xanny, Xanty (Endží), Xii, Westona (Barny), Ulaiky (Mii) a Uriany (Meggie), která se zúčastní závodů v Noseworku.

Smutné zprávy přišly od majitelů Xara z Větrné paseky a Yoka z Větrné paseky, kteří odešli v únoru do věčných psích lovišť, je nám to moc líto.....Xaro k nám jezdil také několikrát na sraz, byl to skvělý všestranný chovný pes a Yoko byl úžasný a milý společník celé rodiny a pomocník svého pána.

Fotky Yoka nemáme.

Reisha byla u ženicha!

24.02.2020
Reisha a Argus si řekli své ano.

22.2.2020 Reisha z Větrné paseky a Argus Modraszek z Leśnej Gromady si řekli své ano. Argus chvíli Reishu přemlouval a ta nakonec podlehla okouzlena jeho gentlemanským a zároveň chlapským chováním. Budeme věřit a doufat, že vše dobře dopadlo a kolem 22. - 23.4. se narodí kouzelná štěňátka!

Werra z Větrné paseky slavila první narozeniny!

26.01.2020
Slavení v lese s mámou Mendy a tátou Nerem, že byl celý les náš, snad ani nemusíme říkat.

Naše Werra (Beli, Píšťálička) slavila 24.1. první narozeniny! Přejeme všem sourozencům Wendičce, Werronkovi (Robinkovi), Westonovi (Barneymu), Woodymu a Wondymu hodně zdravíčka a hodně dobrot!

Smutná zpráva - anglický špringršpaněl Ebony odešel do věčných psích lovišť...

25.01.2020
Ebonkova jedna z posledních fotografií- leden 2020

Velmi smutná zpráva...do věčných psích lovišť odešel dne 24.1. 2020 EBONY z Větrné paseky, který k nám jezdil s páničky na sraz. Byl krásný, moudrý, úžasný.....je nám to moc líto. Je to těžké nejen pro páníčky, ale i pro jeho bratra Exyho, který s ním bok po boku žil téměř 12 let. Na našem srazu byl téměř vždy první jako nejkrásnější špringr, měl spoustu výstavních titulů a spoustu zkoušek včetně Memoriálu Mileny Štěrbové v I. ceně s titulem r. CACIT, r.CACT. Byl obrovská psí osobnost...budeme na něj tiše vzpomínat....

Borča slavila 13 let

08.01.2020
BOrča a Rambo della Giuliana

Naše milovaná Borča z Větrné paseky slavila 1.1.2020 třinácté narozeniny! Přejeme jí hodně zdravíčka a elánu do práce! Rambovi bylo v září 12 let a doprovázel jí na její narozeninové procházce.

Kendy má nový domov

05.01.2020
Kendy má nový domov

KENDY z Větrné paseky má nový domov!!! Přejeme mu štastný a spokojený život v novém domově!

Hledáme domov pro KENDYHO!!!

28.12.2019
Hledáme domov pro KENDYHO!!!

Anglický špringršpaněl KENDY z Větrné paseky hledá domov!!! Páníček mu zemřel před pěti lety a teď i panička....je nyní u jejich syna, který ho nemůže mít z pracovních důvodů. Hledáme touto cestou pro něj nového majitele. Kendy je 7,5 roku starý, nekonfliktní pes, hodný dobrák. Je zvyklý v bytě, má rád procházky a pobyt na zahradě. Ke psům i k fenám se chová dobře. Není lovecky vedený, je to milý společenský pes. Máte zájem o Kendyho? Zavolejte mi!!!
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)