CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme na jaro - léto 2022! Přijímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů plánujeme na jaro 2022!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na polovinu března 2022!!!

novinky / news

Strana:

Werra z Větrné paseky slavila první narozeniny!

26.01.2020
Slavení v lese s mámou Mendy a tátou Nerem, že byl celý les náš, snad ani nemusíme říkat.

Naše Werra (Beli, Píšťálička) slavila 24.1. první narozeniny! Přejeme všem sourozencům Wendičce, Werronkovi (Robinkovi), Westonovi (Barneymu), Woodymu a Wondymu hodně zdravíčka a hodně dobrot!

Smutná zpráva - anglický špringršpaněl Ebony odešel do věčných psích lovišť...

25.01.2020
Ebonkova jedna z posledních fotografií- leden 2020

Velmi smutná zpráva...do věčných psích lovišť odešel dne 24.1. 2020 EBONY z Větrné paseky, který k nám jezdil s páničky na sraz. Byl krásný, moudrý, úžasný.....je nám to moc líto. Je to těžké nejen pro páníčky, ale i pro jeho bratra Exyho, který s ním bok po boku žil téměř 12 let. Na našem srazu byl téměř vždy první jako nejkrásnější špringr, měl spoustu výstavních titulů a spoustu zkoušek včetně Memoriálu Mileny Štěrbové v I. ceně s titulem r. CACIT, r.CACT. Byl obrovská psí osobnost...budeme na něj tiše vzpomínat....

Borča slavila 13 let

08.01.2020
BOrča a Rambo della Giuliana

Naše milovaná Borča z Větrné paseky slavila 1.1.2020 třinácté narozeniny! Přejeme jí hodně zdravíčka a elánu do práce! Rambovi bylo v září 12 let a doprovázel jí na její narozeninové procházce.

Kendy má nový domov

05.01.2020
Kendy má nový domov

KENDY z Větrné paseky má nový domov!!! Přejeme mu štastný a spokojený život v novém domově!

Hledáme domov pro KENDYHO!!!

28.12.2019
Hledáme domov pro KENDYHO!!!

Anglický špringršpaněl KENDY z Větrné paseky hledá domov!!! Páníček mu zemřel před pěti lety a teď i panička....je nyní u jejich syna, který ho nemůže mít z pracovních důvodů. Hledáme touto cestou pro něj nového majitele. Kendy je 7,5 roku starý, nekonfliktní pes, hodný dobrák. Je zvyklý v bytě, má rád procházky a pobyt na zahradě. Ke psům i k fenám se chová dobře. Není lovecky vedený, je to milý společenský pes. Máte zájem o Kendyho? Zavolejte mi!!!

Krásný zbytek vánoc a vše nej do nového roku!!!

26.12.2019
Přejeme všem i dostatek sněhu, špringři ho milují!

Přejeme všem krásný zbytek vánoc a do nového roku hodně zdraví, štěstí a lásky! Hodně radostí s pejsky, dávejte jim co nejvíc lásky a oni Vám to stokrát vrátí!!!

Děkujeme všem za krásná přáníčka, některá z nich zde přikládáme.

Nové fotky štěňátek od X

26.12.2019
Xarina

Nové fotky odchovanečnů od X po máme Kaře a Godinovi. Všichni jsou velmi lovecky nadaní a musí a ně být pevná ruka, ale jsou úžasní, učenliví, jedineční.

Smutná zpráva - odešla do věcných lovišt URKA

12.12.2019
Urka z Větrné paseky

7.12. odešla do věčných psích lovišť URKA z Větrné paseky. Žila krásný život v polské chovatelské stanici Kotyledon a jsou po ní krásní potomci. Je nám to moc líto....

Nero - Mezinárodní výstava Praha, Viola - Národní výstava Olomouc

10.12.2019
Nero v rukách Naďi připraven na výstavu - nácvik postoje.

NERO z Větrné paseky - Mezinárodní výstava Praha 30.11. , třída pracovní, výborný 2, r. CAC (rozhodčí Renata Niklasiewicz PL). Nera předváděla Naďa Marková, která odvedla s Nerem kus velké práce, jednak byl krásně upraven a jednak ho skvěle předvedla. Moc děkujeme Nadě za její vynikající práci!

VIOLA z Větrné paseky získala na Národní výstavě 7.9. v Olomouci ocenění velmi dobrá 2. (rozhodčí Tibor Havelka SK) Gratulujeme majiteli!

Portos ZV, Scotty PZ, Vendy zkoušky v Německu, Reisha BZ a BZH.

21.11.2019
Vendy z Větrné paseky

Na odchovanci špringrů složili zkoušky - 

Portos z Větrné paseky - zkoušky vloh - 12.9., I.cena., hlas 4, nos 4,

Scotty podzimní zkoušky - II.cena, 28.9. OMS Ostrava,

Vendy složila v Německu zkoušky, které jsou podobné našim ZV - JP, I. cena 134 bodů, hlasitost na stopě 4

Všem majitelům a zároveň vůdcům moc gratulujeme!!!

Naše Reisha barvářské zkoušky honičů 27.10. v I. ceně 196 bodů a 2.11. barvářské zkoušky v I. ceně 100 bodů a ve svém kategorii vyhrála.
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)