CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka border teriérů plánujeme na květen 2021! Rezervace již nepřijímáme!!!
Štěňátka jezevčíků standard drsnosrstých plánujeme na květen 2021! Přijímáme rezervace!!! Kompletně se staráme o CHS u Hříbečku!!!
V polovině února očekáváme štěňátka anglických špringršpanělů! Březost Werry potvzena! Rezervace na štěňátka již nepříjímáme!
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca březen 2021! Rezervace již nepřijímáme!!!

Reisha má PZ, Werra ZVVZ a Xia ZV

Špringřice Reisha - 3.10. složila PZ (podzimní zkoušky) II. cena, 169 bodů, celkově druhá a byla připravena i na všestranné zkoušky, které musely být dle aktuální situace zrušeny. Tak snad někdy příště.

Werra - Beli 4.10. složila ZVVZ (zkoušky k vyhledání, vyhánění a nadhánění spárkaté zvěře) v I. ceně s počtem bodů 82 a byla celkově třetí.

Xia - 3.10. složila zkoušky vloh v I. ceně s počtem bodů 88 a stala se vítězem.

Ukončení ZVVZ s Werrou-Beli v lese. Nástup před výhlášením výsledků na ZVVZ. Pět psů zkoušky dokončili, jeden odstoupil a odjel... Foto s rozhodčími na ZVVZ. Nástup před vyhlášením výsledků na PZ s Reishou. Reisha při výcviku na PZ. Xia - vítěz zkoušek vloh. OMS Frýdek-Místek.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008