CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca prosinec 2020!
Očekáváme štěňátka border teriérů začátkem března!!! Wanda byla u krycího pejska!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na duben 2020!!! Příjímáme rezervace.
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard očekáváme koncem února a začátkem března!!! Lara je březí a Betty pojedete na sono příští týden. Přijímáme rezervace!

Na návštěvu přijeli Uriana a Shaggy.

Páničci URIANY- Meggie, nemohli přijet na sraz a tak nám Meggie přijeli ukázat 15.8. URIANA - Meggie je kus feny a učí se nosework a je v tom velmi šikovná! Fenečka má moc hodné a milé páničky, děkujeme jim moc za milou návštěvu a určitě se zase někdy sejdeme!

Další pejsek, který nemohl přijet se svými pániky na sraz je Shaggy, který se nám přijel ukázat 24.9. Užasný milý pes, se skvělými páníky, kteří si hned zároveň udělali výlet do Národního parku Česko-Saské Švýcarsko. Budeme ještě čekat na nějaké fotečky a moc děkujeme za návštěvu.

Uriana - Meggie - nastupovat a jedeme na rozhlednu Tanečnici! Uriana - Meggie Meggie se svou milující rodinou. Meggie na rozhledně Tanečnice. Tak zase někdy ahooooj Meggie! Shaggy - Monty se přijel také ukázat.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008