CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca prosinec 2020!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard očekáváme koncem února a začátkem března!!! Lara je březí a Betty také! Přijímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů očekáváme začátkem března! Přijímáme rezervace už jen na pejsky!!!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na duben 2020!!! Reisha pojede na krytí cca 19.2.! Příjímáme rezervace.

Giulian slavil narozeniny, 5.10. ZVVZ Giulian a Hubert

Giulian z Větrné paseky oslavil 15.11.2019 desáté narozeniny! Přejeme mu stálý pracovní elán a hodně zdravíčka! A že je pořád v super kondici dokázal 5.10. , kdy se mnou složil ZVVZ v I. ceně s počtem bodů 100 a zkoušky vyhrál. Jsou to sice jednoduché zkoušky, ale pokud pes neumí nahánět a bojí se výstřelu...nebo naopak po výstřelu šílí a chce hledat v leči, tak nemá cenu se psem na zkoušky chodit. Rovněž tak svou výbornou pracovní kondici ukázal Hubert z Větrné paseky ve věku 8,5 roku, který se svou vůdkyni Káťou Kolářovou obhájili také I.cenu s počtem bodů 95 a byli hned druzí za námi. Promokli jsme hrozně...ale všichni psi pracovali krásně a užili jsme si krásný zkouškový den.

Naši dědečkové to zvládli skvěle! Zmoklí, ale štastní spolu. Giuli, jsi můj statečný, milovaný pes! Hubert s Káťou, atmosféra i v dešti byla skvělá. Podívej Vítečku, jakého máme skvělého Hubertíka! Chlapče starý, ty jsi pašák!!! Ostatní účastníci, taky krásně obstáli, všichni v I. cenách a všichni zmrzlí a mokří, ale spokojení!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008