CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard na leden 2020!!! Přijímáme rezervace.
Plánujeme štěňátka border teriérů na leden - únor 2020! Přijímáme rezervace - máme vybraného krycího pejska!
Pozor změna - štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme cca na březen - duben 2020. Příjímáme rezervace.
Do posledních novinek u angl. špringrů doplněny fotky Reishy na zkouškách.

Giulian slavil narozeniny, 5.10. ZVVZ Giulian a Hubert

Giulian z Větrné paseky oslavil 15.11.2019 desáté narozeniny! Přejeme mu stálý pracovní elán a hodně zdravíčka! A že je pořád v super kondici dokázal 5.10. , kdy se mnou složil ZVVZ v I. ceně s počtem bodů 100 a zkoušky vyhrál. Jsou to sice jednoduché zkoušky, ale pokud pes neumí nahánět a bojí se výstřelu...nebo naopak po výstřelu šílí a chce hledat v leči, tak nemá cenu se psem na zkoušky chodit. Rovněž tak svou výbornou pracovní kondici ukázal Hubert z Větrné paseky ve věku 8,5 roku, který se svou vůdkyni Káťou Kolářovou obhájili také I.cenu s počtem bodů 95 a byli hned druzí za námi. Promokli jsme hrozně...ale všichni psi pracovali krásně a užili jsme si krásný zkouškový den.

Naši dědečkové to zvládli skvěle! Zmoklí, ale štastní spolu. Giuli, jsi můj statečný, milovaný pes! Hubert s Káťou, atmosféra i v dešti byla skvělá. Podívej Vítečku, jakého máme skvělého Hubertíka! Chlapče starý, ty jsi pašák!!! Ostatní účastníci, taky krásně obstáli, všichni v I. cenách a všichni zmrzlí a mokří, ale spokojení!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008