CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca prosinec 2020!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard očekáváme koncem února a začátkem března!!! Lara je březí a Betty také! Přijímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů očekáváme začátkem března! Přijímáme rezervace už jen na pejsky!!!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na duben 2020!!! Reisha pojede na krytí cca 19.2.! Příjímáme rezervace.

Návštěva Irana a Viga - záchranářských psů.

Na sraz nemohli přijet Romana a Petr Meduňovi - majitelé našeho Irana a Viga. Chvíle klidu a odpočinku trávili v našem kraji a tak 26. 9. zavítali k nám. Byli jsme hlavně zvědaví, jak vyrostl VIGO a jak mu jde výcvik záchranářského psa. Naše Werra-Beli se vyřádila s Vigem a taky se přijela podívat na Viga Káťa - majitelka otce Viga - Huberta. Bylo to krásné odpoledne, plné psí příběhů a řádění psů. Děkujeme manželům Meduňovým za návštěvu i za krásné fotky a věříme, že na sraz 2020 dorazí!

Bylo teplo a taky psi dost lítali...a nejvíc Beli...zleva Iran, Vigo, Mendy a Werra-Beli. Vítečku, to je Vigo, syn našeho Huberta! Maminko, poznal jsem tě po čichu! Tak co, nezlobí ten můj kluk? No jen řekni Romano, je to pacholek, co? No jo...chlap je to! Vigo s Werrou-Beli řádili pořádně! Jejky, to chovatelství člověk nezapře...zas mi koukaj do tlamy! Mám prý všechny zuby! To jsem rád, tak bacha na mě! Vigo s mámou Mendici a Iran...škoda, že se toho nedočkala jeho mamina Mompy - Dianka. Jupííí, rafnu tě! Ať se mládí vydovádí, cooo? No jasně, mládí vpřed! Tak dost, copak nevidíte, jak je ta moje dcerka uhnaná? Jsme pyšní na našeho syna Huberta! Tedy ještě jednou...jsme pyšní na Hubertova syna Viga! Tak co mamino, to víš že máme toho tvého ďábla rádi! Jsme na něho pyšní, záchranařina mu jde na jedničku.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008