CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca prosinec 2020! Přijímáme rezervace!!!
Další štěňátka anglických špringršpanělů (od Reishy) plánujeme na začátek září - zatím rezervace nepřijímáme!!!
Všechna štěňátka jezevčíků drsňáků a bordíků jsou ve svých nových domovech!!!
Máme štěňátka anglických špringršpanělů od Mendy. Štěňátka jsou zadaná.

Reisha složila ZVP, Scotty LZ a Kerd PZ!

27.7. jsem s Reishou zvládla zkoušky z vodní práce v I. ceně 90b. Reisha byla skvělá. Scotty složil se svým vůdcem 10.8. LZ ve III. ceně, 237 b., při OMS Šumperk. Blahopřejeme majiteli, Scotty je ještě mladý, příště to už bude dle páníčka určitě lepší!

10.8.2019 složil KERD se svou majitelkou a vůdkyní podzimní zkoušky ve II. ceně, 177 b. což je krásný výsledek. Kerdík jezdil k nám na výcvik a vše už zvládá výborně. Moc majitelce gratulujeme a děkujeme za vše, co pro Kerdíka udělala.

Konečný nástup na vodní práce. Scotty LZ III.cena Tak a máme to! Reishinko, jsi šikula! Reisha VP I. cena. Při výcviku s Reishou. Počkej...hodím ti kachnu do vody! Výcvik s Kerdíkem. Výborně, jde to to dobře! No vidíš, jde to. Kerd nese srsnatou z vlečky na PZ. Kerd na závěrečném nástupu na PZ.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008