CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard na leden 2020!!! Přijímáme rezervace.
Plánujeme štěňátka border teriérů na leden - únor 2020! Přijímáme rezervace - máme vybraného krycího pejska!
Pozor změna - štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme cca na březen - duben 2020. Příjímáme rezervace.
Aktualizace v sekci výcvik loveckých psů.

Reisha složila ZVP, Scotty LZ a Kerd PZ!

27.7. jsem s Reishou zvládla zkoušky z vodní práce v I. ceně 90b. Reisha byla skvělá. Scotty složil se svým vůdcem 10.8. LZ ve III. ceně, 237 b., při OMS Šumperk. Blahopřejeme majiteli, Scotty je ještě mladý, příště to už bude dle páníčka určitě lepší!

10.8.2019 složil KERD se svou majitelkou a vůdkyní podzimní zkoušky ve II. ceně, 177 b. což je krásný výsledek. Kerdík jezdil k nám na výcvik a vše už zvládá výborně. Moc majitelce gratulujeme a děkujeme za vše, co pro Kerdíka udělala.

Konečný nástup na vodní práce. Scotty LZ III.cena Tak a máme to! Reishinko, jsi šikula! Reisha VP I. cena. Při výcviku s Reishou. Počkej...hodím ti kachnu do vody! Výcvik s Kerdíkem. Výborně, jde to to dobře! No vidíš, jde to. Kerd nese srsnatou z vlečky na PZ. Kerd na závěrečném nástupu na PZ.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008