CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca prosinec 2020!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard očekáváme koncem února a začátkem března!!! Lara je březí a Betty také! Přijímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů očekáváme začátkem března! Přijímáme rezervace už jen na pejsky!!!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na duben 2020!!! Reisha pojede na krytí cca 19.2.! Příjímáme rezervace.

Malý srazík ve dnech 3.-4.9.2019

Odjezd na dovolenou jsme si museli posunout o pár dní a tak jsme si udělali takový malý srazík. Přijel Kerd, Gardon, Nero a Niké s Hubertem. Cvičili jsme, Kerd si zkusil práci na barvě - šlo mu to výborně. Niké si barvu prošla cvičně a Nero také. Nějaký aportík se také našel. Druhý den jsme si udělali výlet na rozhlednu. Super dva dny stály za toyes.

Zleva Gardon, Kerd, Bettynka, Werra-Beli, Giulian, Niké a Hubert. Zopáknout si aportek neuškodí - NIké. Giulian nese dummy kachnu. Kerdíkovi jsme dali holuba k přinesení. Nera nedávno napadl staford a tak jsme museli jeho chování vůči stafordům odbourat. Jako figurant a pomocník byl náš rodinný staford Julek z Mařenické fořtovny. Werra-Beli nosila vycpaninu králíka.A že jí to bavilo, je vidět. Malý srazík ve dnech 3.-4.9.2019 Betty u Hříbečku se zároveň připravuje na zkoušky vloh. Došlo i na česání. Vzadu malý kynolog Vítek napodobuje pejsky. A druhý den se přidal Nero s Naďou a vzhůru na rozhlednu Tanečnici. Vy počkáte dole! Tak co je? My jdeme vhůru! Já už nemůžu! No vida, stojí to za to! Vítečku nelechtej mě! Naše banda druhý den u rozhledny. Belinka - Borča vzorně čekala taky dole. Trpaslíci a obryně. Rozhled byl úžasný, zas a zas stojí za to vyjít si na Tanečnici. Výhled do Německa.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008