CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard na leden 2020!!! Přijímáme rezervace.
Plánujeme štěňátka border teriérů na leden - únor 2020! Přijímáme rezervace - máme vybraného krycího pejska!
Pozor změna - štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme cca na březen - duben 2020. Příjímáme rezervace.
Aktualizace v sekci výcvik loveckých psů.

Malý srazík ve dnech 3.-4.9.2019

Odjezd na dovolenou jsme si museli posunout o pár dní a tak jsme si udělali takový malý srazík. Přijel Kerd, Gardon, Nero a Niké s Hubertem. Cvičili jsme, Kerd si zkusil práci na barvě - šlo mu to výborně. Niké si barvu prošla cvičně a Nero také. Nějaký aportík se také našel. Druhý den jsme si udělali výlet na rozhlednu. Super dva dny stály za toyes.

Zleva Gardon, Kerd, Bettynka, Werra-Beli, Giulian, Niké a Hubert. Zopáknout si aportek neuškodí - NIké. Giulian nese dummy kachnu. Kerdíkovi jsme dali holuba k přinesení. Nera nedávno napadl staford a tak jsme museli jeho chování vůči stafordům odbourat. Jako figurant a pomocník byl náš rodinný staford Julek z Mařenické fořtovny. Werra-Beli nosila vycpaninu králíka.A že jí to bavilo, je vidět. Malý srazík ve dnech 3.-4.9.2019 Betty u Hříbečku se zároveň připravuje na zkoušky vloh. Došlo i na česání. Vzadu malý kynolog Vítek napodobuje pejsky. A druhý den se přidal Nero s Naďou a vzhůru na rozhlednu Tanečnici. Vy počkáte dole! Tak co je? My jdeme vhůru! Já už nemůžu! No vida, stojí to za to! Vítečku nelechtej mě! Naše banda druhý den u rozhledny. Belinka - Borča vzorně čekala taky dole. Trpaslíci a obryně. Rozhled byl úžasný, zas a zas stojí za to vyjít si na Tanečnici. Výhled do Německa.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008