CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca prosinec 2020!
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard očekáváme koncem února a začátkem března!!! Lara je březí a Betty také! Přijímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů očekáváme začátkem března! Přijímáme rezervace už jen na pejsky!!!
Štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme na duben 2020!!! Reisha pojede na krytí cca 19.2.! Příjímáme rezervace.

Výcvikové dny

Strana:

Výcvikové dny pro rok 2015

01.02.2015
Výcvikové dny pro rok 2015

Pro rok 2015 Vám nabízíme výcvikové dny, které jsou určeny pro začátečníky, pokročilé i pro zkušenější vůdce. Nabídku termínů přikládáme. Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás!

Výcvikové dny 15.6. a 6.7.

21.07.2014
Flat Čenda dosledoval srnčí deku.

15.6. proběhl výcvikový den zaměřený na barvářské a lesní zkoušky. Barvy šly pejskům dobře, ale i ostatní disciplíny. Nemáme společnou fotku, ale pár fotek z práce pejsků křepelice Tíny, jagošky Ebi a flata Čendy. Asistoval mi Giulian.

6.7. se výcvikový den konal o rybníka, kde jsme procvičovali disciplíny na speciální zkoušky z vodní práce. Border teriérka "Kik" a její vůdkyně byly moc šikovné, akorát chudinka měla co dělat, aby vytáhla kachnu z hlubokého rákosu plného bahna. Dále se procvičoval Hubert z Větrné paseky a vůdce od křepelice Tíny, která nemohla trénovat kvůli hárání. Páníček se alespoň koukal a učil se. Opět Giulian asistoval.

Děkuji všem za účast a budu se těšit na další setkání!

Výcvikový den 12.4.2014

27.04.2014
Celá parta výcvikového dne. Dvě jagošky, bordice, špringra Maja, Giulian předváděcí pes a Mendy pomocný pes při socializaci.....

12.4. proběhl výcvikový den zaměřený na výcvik a přípravu na barvářské zkoušky. Počasí nám přálo. Všichni měli možnost si vyzkoušet pobarvenou stopní dráhu, společné odložení, vodění a i chování po výstřelu. Velký pokrok za celý den udělala border teriérka se svou vůdkyní, která vůbec neznala nic o výcviku loveckého pejska. Obě dvě "holky" se velmi snažily a trpělivě naslouchaly rady. Celá parta držela pohromadě a udělali jsme všichni pro ně maximum. Borderka se učila slídit za pomocí jagdteriérky Ebi a našeho špringra Giuliana. Bylo to zajímavé pozorovat, jak se zvolna rozkoukává a rozběhává za pejsky. Na konci výcviku už byla úplně jiná. Odměnou jí byla stopa tažené srnčí vysušené deky, která se jí moc líbila. Držíme fenečce i vůdkyni palce, ať se jim vše podaří, tak jak si představují. 

Přijela i Maja z Větrné paseky a spolu se sestrou Mendy se pořádně vyřádily.

 

Výcvikové víkendy pro rok 2014 - nabídka termínů

13.01.2014
Výcvikový víkend 2013 - červen.

I pro letošní rok nabízím výcvikové víkendy pro Vás, kteří  si nevíte rady s Vaším loveckým pejskem i pro Ty, kteří si chtějí zopakovat disciplíny jen tak pro radost a poznat další psí nadšence a přitom navštívit nejsevernější část naší vlasti. 

Přikládám termíny výcvikových víkendů a výcvikových dnů. Všechny zájemce srdečně zvu a těším se na Vás!

 

Výcvikový den 29.9. a 6.10.2013

11.10.2013
Výcvikový den 6.10.2013, špringr Hubert z Větrné paseky, jezevčice Hany ze Zbynova, špringra Izabela z Větrné paseky a jezečice Gira od Náplavky.

29.9 a 6.10. probíhala připrava na barvářské a barvářské zkoušky honičů. Počasí přálo, pejsci se učili na zkoušky a nálada byla přímo podzimová.

Děkuji majitelům pejsků za účast, přeji úspěšné předvedení na zkouškách a věřím, že se někde určitě zase uvidíme!

Do konce měsíce října je možnost se ještě přihlásit na výcvikový den, pouze však již v pracovní den telefonicky, nebo e-mailem.

 

Výcvikový víkend 8.-9.6.2013

05.07.2013
Cvičení vodění na řemeni v kruhu. Měla jsem sebou retrievera Rodyho, který kontroloval, zda všichni chodí dobře.
1. výcvikový víkend se konal v termínu, kdy se počasí chvíli smálo, chvíli se mračilo a taky chvíli pouštělo hrůzu....

ale nadšení pejskaři a hlavně jejich svěřenci se jentak nevzdávají, když mají spolu strávit přijemné chvíle v lese.
Tento víkend byl věnován nácviku disciplín na barvářské zkoušky a lesní zkoušky. V sobotu jsme pracovali na barvách, ale bohužel nemáme fotky. Více fotek máme z nedělního výcviku, které přikládáme.

Podle názoru účastníků se víkend vydařil a těším se na další, kde Vás ráda opět uvítám v krásném prostředí Šluknovského výběžku!

Malá změna v přiloženém souboru nabídky termínů, kdy můžete využít i pouze jeden den.

Pořádáme výcvikové víkendy - srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás!

01.05.2013
Lessie od Gerclínského vrchu na všestranných zkouškách.
Máte loveckého pejska a nevíte, jak ho připravit na zkoušky?

Nabízíme Vám výcvikové víkendy, které budou zaměřeny na jednotlivé druhy zkoušek. Ukážeme Vám jak mají jednotlivé disciplíny vypadat, co se všechno může na zkouškách přihodit při posuzování a zároveň se pejsek učí chování ve skupině.
V přiloženém souboru Vám nabízíme termíny výcvikových víkendů a další informace.

Napište, volejte, těšíme se na Vás!
Strana:

Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008