CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích plánujeme na cca prosinec 2020! Přijímáme rezervace!!!
Všechna štěňátka jezevčíků drsňáků a bordíků jsou ve svých nových domovech!!! Nemáme žádná volná štěňátka! Příští štěňátka plánujeme na jaro 2021!!!

Výcvikový den 12.4.2014

12.4. proběhl výcvikový den zaměřený na výcvik a přípravu na barvářské zkoušky. Počasí nám přálo. Všichni měli možnost si vyzkoušet pobarvenou stopní dráhu, společné odložení, vodění a i chování po výstřelu. Velký pokrok za celý den udělala border teriérka se svou vůdkyní, která vůbec neznala nic o výcviku loveckého pejska. Obě dvě "holky" se velmi snažily a trpělivě naslouchaly rady. Celá parta držela pohromadě a udělali jsme všichni pro ně maximum. Borderka se učila slídit za pomocí jagdteriérky Ebi a našeho špringra Giuliana. Bylo to zajímavé pozorovat, jak se zvolna rozkoukává a rozběhává za pejsky. Na konci výcviku už byla úplně jiná. Odměnou jí byla stopa tažené srnčí vysušené deky, která se jí moc líbila. Držíme fenečce i vůdkyni palce, ať se jim vše podaří, tak jak si představují. 

Přijela i Maja z Větrné paseky a spolu se sestrou Mendy se pořádně vyřádily.

 

Celá parta výcvikového dne. Dvě jagošky, bordice, špringra Maja, Giulian předváděcí pes a Mendy pomocný pes při socializaci..... Hezky jdeme společně vodit. Bordice se učí kamarádit s pejsky. Tak pojď do vody jagoško! Budoucí majitel našeho špringrátka obklopen strakáči - ať si hoch zvyká! Mendy se už otočila zády a na lavici vykukuje jagoška, aby také byla na fotce...nemusí být všude strakáči! Maja, Giulian a Mendy z Větrné paseky. Musíš koukat dopředu Majo, když tě fotěj - tak správně! Maja dosledovala vysušenou deku ze selete a napoprvé jí to šlo velice dobře!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008