CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard na leden 2020!!! Přijímáme rezervace.
Plánujeme štěňátka border teriérů na leden - únor 2020! Přijímáme rezervace - máme vybraného krycího pejska!
Pozor změna - štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme cca na březen - duben 2020. Příjímáme rezervace.
Do posledních novinek u angl. špringrů doplněny fotky Reishy na zkouškách.

Výcvikové dny 15.6. a 6.7.

15.6. proběhl výcvikový den zaměřený na barvářské a lesní zkoušky. Barvy šly pejskům dobře, ale i ostatní disciplíny. Nemáme společnou fotku, ale pár fotek z práce pejsků křepelice Tíny, jagošky Ebi a flata Čendy. Asistoval mi Giuliansmiley.

6.7. se výcvikový den konal o rybníka, kde jsme procvičovali disciplíny na speciální zkoušky z vodní práce. Border teriérka "Kik" a její vůdkyně byly moc šikovné, akorát chudinka měla co dělat, aby vytáhla kachnu z hlubokého rákosu plného bahna. Dále se procvičoval Hubert z Větrné paseky a vůdce od křepelice Tíny, která nemohla trénovat kvůli hárání. Páníček se alespoň koukal a učil se. Opět Giulian asistovalwink.

Děkuji všem za účast a budu se těšit na další setkání!

Flat Čenda dosledoval srnčí deku. Šikovná jagoška Ebi po úspěšné práci po pobarvené stopě. Ebi daun a zůstaň! Křepelice Tína dokončuje pobarvenou dráhu. Šikovná Tínka! Šikula Čenda pěkně pracuje na barvě. Flat Čenda se svým vůdcem u srnčí atrapy. Border teriérka Calcavela Ketinela si přivedla na pomoc svoje spolubydlící. Kik je úžasná šikula. Kudy ven? Kik s damíkem.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008