CHOVATELSKÁ STANICE Z VĚTRNÉ PASEKY
CHOVATELSKÁ STANICE OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
border teriér
Plánujeme štěňátka jezevčíků drsnosrstých standard na leden 2020!!! Přijímáme rezervace.
Plánujeme štěňátka border teriérů na leden - únor 2020! Přijímáme rezervace - máme vybraného krycího pejska!
Pozor změna - štěňátka anglických špringršpanělů plánujeme cca na březen - duben 2020. Příjímáme rezervace.
Do posledních novinek u angl. špringrů doplněny fotky Reishy na zkouškách.

Výcvikový den 23.8. s jagdteriérem

Opět výcvikový den s jagdteriérkou Ebi, špringrem Nerem (Nero je u nás na malé výcviku), křepelačkou Lovkou a jezevčíci Wegou.

Nero, Lovka a Ebi na výcvikovém dni, Wega tam raději na fotce není, Neroušek měl o ni velký zájem... Lovka jde slídit. Lovka nese bažanta. Nero jde na slídění. a už Nero slídí. Slídí jagoška Ebi. Pozor Wega, bude bum! Tak Ebi hezky přines. Musíme ještě doladit tohle a tohle a tohle.... Lovka nese kachnu. Lověno drž a pak teprve pusť! Byla s námi i Belinka, která všem ukazovala, jak se správně nosí kachna z vody. Tak šup volná zábava - Lovka, Mendy a Nero. Mendy necvičila, jen se zúčastnila zábavičky... Focení doma s Neronkem - ségra Naiky a prasestřenice Mendy Honičky mají špringři nejradší.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008