CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Budeme mít štěňátka anglických špringršpanělů cca 23.-25. července! štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

novinky / news

Naše Hedy Ostrý lovec oslavila první narozeniny!

14.01.2012
Bugi (máma) vlevo a stálý provokáter Hedy (dcera) vpravo.
Hedy Ostrý lovec (Bugi Ostrý lovec x Dar od Kudely) oslavila 10.1.2012 první narozeniny! S ní všichni její sourozenci Hera, Hexa, Háta a Hubert. Přejeme jim hodně psího štěstíčka a zdravíčka!
Bohužel tatínek štěňátek Dar od Kudely se dosud nenašel.....

Včera oslavila border teriérka Bugi Ostrý lovec šésté narozeniny!

01.01.2012
Bugi na přáníčku pro majitele našich borďátek.
Naší Bugi Ostrý lovec (Vera Ostrý lovec x Igor Lovec z Dračína) se narodila 1.1. 2006!
Přejeme jí ještě dlouhý psí život a zdravíčko!

Borderka LUCKA slavila narozeniny, Frixí složila HZ!

13.11.2011
Štastná majitelka fenek Frixí Ostrý lovec a Fany Ju-lin. Závěr honičských zkoušek.
Olympia Fiery Lucifer (Lady Luck Fiery Lucifer x Oliver Fleret)10.11. 2011 oslavila třinácté narozeniny v plném zdraví! Přejeme jí hodně zdravíčka!
Frixí Ostrý lovec (Vera Ostrý lovec x Fat z Rybníček) složila ve dnech 12.-13.11. HZ v I. ceně s počtem bodů 169! Je to šikula! Zkoušky s ní složila i její spolubydlící jezevčíce dlouhosrstá králičí Fany Ju-lin ve III. ceně s počtem bodů 149. Na tak malého pejska je to úžasný výkon!
Gratulujeme majitelce k úžasnému úspěchů obou pejsků!

Prosíme o pomoc!!! Ztratil se otec našich bordeřích štěňátek DAR od KUDELY!!!

08.11.2011
Dareček
Dne 23.10. se ztratil při naháňce border teriér Dar od Kudely, tetovací číslo 3367. Pejsek slyší na jména DAR. Má reflexní obojek z adresou majitele a telefonním číslem 605125545. Ztratil se v okolí Meziboří přesnějí na lesní cestě z Meziboří na Klíny. (www.mezibori.wz.cz)
Hledá ho majitel Zdeněk Barták a prosí o jakkoukoliv informaci ohledně Darečka.
Pokud něco budete vědět o bordíkovi, neváhejte kontaktovat i nás!!!
Zdeněk bydlí v Lužanech u Mostu.

Frixí Ostrý lovec- nejen lovecká fenka, ale mi modelka!

30.10.2011
Frixí představuje úžasný pelíšek! Bude se v něm náramně spinkat.
Frixí Ostrý lovec (Vera Ostrý lovec x Fat z Rybníček) pózovala při reklamě na pelíšky i s celou svou "domácí" smečkou. Je to prostě všestranná fenka!

Hubert Ostrý lovec - nové foto

16.10.2011
Hubert je fešák a občas rád hrabe v hlíně....
Hubert Ostrý lovec (Bugi Ostrý lovec x Dar od Kudely) má nové foto. Je to neposedný lumpík, štěkálek a hlavně lovec! Páničci ho mají moc rádi a má se moc dobře.

Lucka, Bugi společné foto a jak roste Heduška?

30.09.2011
Ženský, sedět!
Naši bordíci jsou lumpové. Téměř třináctiletá Lucinka je pořád ve výborném zdravotním stavu, Bugi (Vera Ostrý lovec x Igor Lovec z Dračína) je téměř šestiletá dáma a Heduška(Bugi Ostrý lovec x Dar od Kudely)? To je bordík-lumpík. Bude jí osm měsíců, má skus nůžkový a kromě 2xM3 má všechny zoubky. Je to typická drobounká borderka, uštěkaná a ulízaná lumpice.

Verunka je již starší dáma, v červenci jí bylo devět let.

13.09.2011
Devitiletá VERA Ostrý lovec dělá společnost dětem.
Border teriérka VERA OSTRÝ LOVEC tráví své stáří v rodinném kruhu našeho syna. Dělá společnost dětem, chodí na procházky a občas něco dosleduje. Její psí kamarád a nový člen naší velké "psí rodiny" je americký stafordšírský teriér - YULEC z Mařenické fořtovny. Verunka mu dělá opatrovnici. Foto zatím Yulka nemáme, ale brzy doplníme. FREGATA Jopar (v.d., BZ I.c, BZH I.c, LZ I.c.)byla jeho předchůdkyně, která odešla do věčných lovišť v šestnácti letech. 

Návštěva Hery Ostrý lovec.

23.08.2011
Heruška drží holuba
Přijela se nám ukázat Hera Ostrý lovec (Bugi Ostrý lovec x Dar od Kudely). Je to šikulka a má moc milé páníky.

HEDY Ostrý LOVEC - 11.6. výstava Česká Kamenice

02.07.2011
Hedy se očí poznávat svět
11.6. jsem se vypravila do České Kamenice na srandamač výstavu, který uspořádal Český kynologický klub Česká Kamenice. Výstava byla určena pro veškeré pejsky určité i neurčité rasy. Veškerý výtěžek z výstavy šel na opuštěná zvířata v útulku v Ústí nad Labem. Díky všem organizátorům za skvělou akci!
Hedy Ostrý lovec (Bugi Ostrý lovec a Dar od Kudely) byla zapsána v katekorii štěňat (do 12. měsíců) a cupitala v kruhu mezi ovčáky, dobrmany a border kolií. Vypadala tam opravdu srandovně a tak se všem líbila, že tuto kategorii vyhrála! Dostala pohárek a kokardu. Všechny pamlsky jsme věnovali pejskům z útulku, kteří se též předváděli v kruhu. Byli krásní, čistí a vypadali spokojeně. Uměli se výborně chovat a nechali se v klidu prohlédnout. Byla s námi i parta špringrů, kteří se také nenechali zahanbit! Na Giulinka řada nevyšla, musela jsem jet domů za štěňátky. Heduš ještě na výstavě zůstala a šla v soutěži o nejhezčího pejska v plemeni a byla na pátém místě.
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)