CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Budeme mít štěňátka anglických špringršpanělů cca 23.-25. července! štěňátka budou odchovávána v Jindřichově Hradci! Příjímáme rezervace!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

novinky / news

Frixí Ostrý lovec PZ, Kora složila ZV a má nové foto, foto Kenta a Jerryho

12.06.2017
Frixí Ostrý lovec absolvovala podzimní zkoušky ve II. ceně.

Border teriéra FRIXÍ Ostrý lovec zvládla ve svých osmi letech podzimní zkoušky ve II. ceně! Gratulujeme majitelce a děkujeme za vzornou péči o Frixínku!

Nové foto KORY Ostrý lovec, má se skvěle složila se svým páníčkem zkoušky vloh v I. ceně! Moc gratulujeme a děkujeme majitelům za fotečky! Její bratr KENT Ostrý lovec krásně nosí aporty, poslouchá, ale někdy si jde po svém

JERRY (Hugo) je výborný lovecký pes!

Nové foto bordíků Enny, Jessiky, Jessie, Kiry a Kima.

04.04.2017
Enny a Jessiky Ostrý lovec jsou parťačky!

Máme nové fotky našich bordíků, Enny, Jessiky, Jessie, Kirušky a Kimečka. Moc za ně děkujeme! Bordíci jsou spokojeni a to je důležité!

Nové foto bordíků Charlieho, Keryho a Irisky.

19.03.2017
Bordík Charlie Ostrý lovec se svým páníčkem.

Máme nové foto našich bordíků Charlieho, Keryho a Irisky. Všichni se mají moc dobře! Děkujeme majitelům za poslání fotek!

Border teriérka Jackie byla na výstavě!

15.02.2017
Jackie Ostrý lovec

Bordice JACKIE Ostrý lovec 4.2. byla oceněna na mezinárodní výstavě DUO CACIB Brno známkou výborná 3, rozhodčí Palosaari Juha. Majitelce gratulujeme!

Border teriérky Bugi a Hedy slavily narozeniny!

10.01.2017
Heduška

1.1.2017 slavila jedenácté narozeniny BUGI Ostrý lovec a dnes slaví šesté narozeniny HEDY Ostrý lovec. Oběma našim fenečkám přejeme zdravíčko a hodně ještě psích skotačin a lumpáren. 

Border teriérka WANDA - čtyři měsíce.

03.11.2016
WAnda je pěkná fousatice! Zatím Wanda chvíli není v klidu a velmi špatně se fotí v postoji. A tak se fotí zatím v náručí...

Naše border teriérka WANDA Lovec z Dračína je již čtyřměsíční. Je velmi poslušná a přitom temperamentní ďáblice. Máme z ní radost. 

Jerry Ostrý lovec složil zkoušky BZ a BZH!

18.10.2016
Jerry Ostrý lovec a celá úspěšná skupina na BZH 17.10. "na Lovoši".

JERRY Ostrý lovec složil zkoušky při OMS Litoměřice 15.-16.10. - BZ I.cena 72b., BZH I.cena 176 b.

Moc gratulujeme šikovnému vůdci! A pejsek je určitě taky moc šikovný!

Nové foto bordíků Keryho, Kima Kiry.

15.10.2016
Kery Ostrý lovec.

Bordeří štěňata Kery, Kim a Kira Ostrý lovec se mají dobře, což je vidět i na fotkách. Za zprávy a fotky moc děkujeme majitelům a těšíme se na další!

JACKIE Ostrý lovec složila PZ!

14.10.2016
Jackie Ostrý lovec.

Bordice JACKIE Ostrý lovec zvládla se svou majitelkou a vůdkyní podzimní zkoušky v I. ceně 20.8.! Moc gratulujeme a přejeme další úspěchy!

Nová členka smečky - bordice Wanda.

21.09.2016
Wanda 2 - 3 týdny

Naši bordeří smečku rozšířila nová posila - fenečka WANDA Lovec z Dračína, zbarvení blue-tan. CHS ze které pochází, začala chovat border teriéry přímo na našich odchovech, konkrétně to byla fenka MIRA Ostrý lovec a pak NELLY Ostrý lovec, která je prapraprababičkou naší Wandy. Přání mít fenečku blue-tan, na kterou jsme dlouho čekali, se spnilo. Wanda se zatím jeví jako mazlivá, vrozeně poslušná a přitom pěkná ďáblice! Prostě typická bordice se skvělou povahou. 
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)