CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
CHOVATELSKÁ STANICE
Z VĚTRNÉ PASEKY
U HŘÍBEČKU
OSTRÝ LOVEC
anglický špringršpaněl, německý křepelák
jezevčík dlouhosrstý králičí/trpasličí
jezevčík standard drsnosrstý
border teriér
Štěňátka jezevčíků drsnosrstých standardních plánujeme na prosinec 2022 - leden 2023. .
Štěňátka jezevčíků králičích/trpasličích dlouhosrstých plánujeme až na leden - únor 2023.
Máme štěňátka anglických špringršpanělů! Přijímáme rezervace ještě na dva pejsky!! Odchov v Jindřichově Hradci!
Štěňátka border teriérů nemáme a mít nebudeme!!!

Giulian z Větrné paseky

Náš chovný pes.

Tady jsem s maminkou Borčou a jsem třetí z prava. Tady mi je sedm týdnů a už jsem kus psa! Tady jsem už pětiměsíční klučík. Jsem na klubovce v Brně ve třídě dorostu a jsem velmi nadějný 3. Osm měsíců a trochu zlobím, jdu do puberty! Ještě z druhé strany, no jsem fešák, ne? 1,5 roku Jsem velmi moudrý, úžasně věrný, rychle se všechno učím, jsem nadšený lovecký pes a dosleduji výborně veškerou spárkatou zvěř, když je třeba. Tady jsem na barvářských zkouškách a dosledoval jsem kus srnčí zvěře. Tady jsem tříletý frajet a jsem šikovný a chovný. Mezinárodní výstava 20.7.2013 - výborný 1, CAC, r.CACIB, jsem fešák. Jsem Český šampion krásy, zasloužím si to! A taky bych měl být český šampion charakteru! Jsem opravdu jedinečný pes!
Aktuality
Nesty z Dobrucké stáje - BZ I.c.vítěz zkoušek, LZ I.c. (vynikající psík) Leslie od Gerclínského vrchu - BZ I.c, PZ I.c.Vítěz zkoušek, VZ II.c. - 2011, vynikající fena, chápavá, trochu letec, nebojácná, prostě užásná Magic Speel Rapa Nui (beagle) ů- BZ II.c., LZ I.c. 2015, pes velmi svůj, ale výborný lovecký pes, náruživý a velmi chytrý, Lara z Chraštínského lesa - jezevčice, ZN - 75 b., BZ II.c., LZ I.c. 2015, šikovná, ovladatelná Křepelice Leslie od Gerclínského vrchu - VZ II.c, a náš Giulian VZ Ii.c. 2015 Aretha Nicol - hlásíme se rozhodčím Lupo Soví vrch - dosled divočáka
Počítadlo návštěv
Provozovatel:
Chovatelské stanice
Mirka Kadlecová
V lukách 1009
407 79 Mikulášovice
Tel.
602 813 706
Email
IČ:
70915008
Výcvik loveckých psů (individuální přístup, pomoc s výcvikem na požadované zkoušky, předvedení psa na požadované zkoušce), hlídání a ubytování psů (individuální přístup, možnost socializace s ostatními psy)